Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılan Oyuncular 2018-2019

Sen Anlat Karadeniz dizisinden ayrılan oyuncuları merak eden SAK severler için güncel listemiz sitemizde sizlerle paylaşılacak. Sen Anlat Karadeniz Eyşan Neden yok, Sen Anlat Karadeniz Vedat neden yok sorularının cevapları sizlerle. İşte o liste.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler? Neden Ayrıldılar?

Sezon finaliyle seyirciyi merakta bırakan Sen Anlat Karadeniz dizisinde yaprak dökümü bitmek bilmiyor. Dizinin sezon finaline doğru hatırlarsanız Vedat’ın kuzeni olan Eyşan ekranlara gelmemişti. İşte bu durum seyircinin de gözünden kaçmadı ve pek çok kişi Sen Anlat Karadeniz Eyşan neden yok diye sorar olmuştu.

 

Bu sorular cevapsız kalmadı ve oyuncunun hasta olması nedeniyle çekimlere katılma konusunda sıkıntı yaşadığı için diziye veda ettiği ortaya çıktı. Dizinin kötü karakterlerinden Vedat’ın en büyük destekçisi olan Eyşan’ın olmayışı pek çok izleyeni üzdü. Zira iyi de olsa kötü de olsa her karakter o diziye yaptığı katkı ile beğeni alıyor. Bu nedenle oyuncunun veda etmesi sevenlerini üzdü. Oyuncunun gerçek hayatını merak edenler için kısaca bilgiler aşağıdaki başlığımızda sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz Eyşan Neden Yok? Niye Ayrıldı?

Biraz önce değindiğimiz gibi diziye sağlık problemi nedeniyle veda etmiştir. Gelin oyuncuyu daha yakından tanıyalım: Vedat’ın kuzeni Eyşan’a hayat veren oyuncu Gözde Kansu. İzmirli olan Gözde Kansu, 1980 doğumludur. Henüz anaokuluna giderken bale konusunda eğitim almaya başlayan oyuncu, ilkokul ve ortaokul yıllarında okulun tiyatro ve müzik etkinliklerinde ön planda olmuştur. Tevfik Fikret Lisesi mezunu olan Gözde Kansu çocukluk hayali olan oyunculuk konusunda eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Oyuncu Dükkanı adlı cast ajansına kaydolan oyuncu, şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun çocukluktan beri arkadaşıdır. Kamera karşısına çıktığı ilk dizi ise Çiçek Taksi dizisidir. Ardından Ayrılsak Da Beraberiz adlı dizide bir öğretmene hayat vermiştir.

Abuzer Kadayıf ile ilk defa sinema filminde yer almış olan oyuncu, En Son Babalar Duyar, Dudaktan Kalbe, Kurşun Yarası adlı yapımlarda rol almıştır. 2008 senesinde dönemin en sevilen filmi olan Issız Adam adlı filmde rol alan oyuncu, Hanımın Çiftliği, Medcezir, Ankaranın Dikmeni dizilerinde yer almıştır. Oyunculuk dışında sunucuk konusunda da deneyimli olan oyuncu en son olarak ise sevilen dizi İçerde’de yer almıştır. Diziye veda eden Gözde Kansu’nun dışında Vedat karakteri de dizide 3 bölümden sonra olmayacak. Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Yok? sorusunun cevabı yazımızda sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Yok? Niye Ayrıldı?

SAK’a veda eden bir diğer karakter ise Vedat olacak. Oyuncu ikinci sezonun ilk üç bölümünün ardından diziye veda edecek. Peki yeni bir dizi için mi ayrılıyor diye sorarsanız bu konuda henüz yapılmış resmi bir açıklama olmadığından hakkında konuşmak yersiz olur. Ancak dizinin en kötü karakteri olan Vedat gidince bakalım Nefes ve Tahir’in belalısı kim olacak diye sormaktan insan kendini alamıyor. Bu açıdan bakınca açıkçası ikinci sezonda bizleri neler bekliyor merak ediyorum. Zira senarist değişikliği ile gündeme gelen dizi ardından yönetmenlerden birinin de veda haberi ile uzun süre gündemde oldu. Tüm bunların ardından Vedat da diziye veda edecek denilince akıllarda kocaman soru işaretleri oluştu. Dileriz ki Sen Anlat Karadeniz muhteşem bölümleriyle yine ekranlarımızın süsü olmaya devam etsin. Sözü bu noktada Vedat karakterinin gerçek hayatıyla ilgili detayları içeren yazımızla bitirmek istedim.İşte Vedat’ın gerçek hayatı.

Vedat’ın gerçek adı ise Mehmet Ali Nuroğlu. 1979 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açan aslen Urfalı olan Mehmet Ali Nuroğlu’nın babası bir subaydır. Babasının mesleğinden dolayı ülkemizin pek çok şehrini gezmiş olan Nuroğlu, ilk olarak ODTÜ Felsefe Bölümünde eğitim almaya başlamış ancak bu bölümde devam etmek yerine tiyatro konusunda kendini yetiştirme kararı almıştır.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncunun kamera karşısına çıktığı ilk yapım Çemberimde Gül Oya olmuştur. Bu dizide Devrimci Mehmet  karakteri ile adından söz ettiren oyuncu daha sonra Zincirbozan, Kırık Kanatlar, Uçurum, Güzel Köylü, Ömre Bedel adlı yapımlarda yer almıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılan Oyuncular 2018-2019 (8 Yorum)

  1. Vedat gitmesin çünkü Tahir ile uğraşacak biri kalmayacak dizinin de tadı kalmayacak ve böylece dizi erkenden bitecek bu yüzden Vedat gitmesssin!