Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Arda Kimdir? Yaşam Koçu

Sen Çal Kapımı Arda diziye yeni katılan karakterlerden biri oldu. Fox Tv ekranlarının Çarşamba günleri ekranlara gelen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde bir ayrılık bir de yeni oyuncu haberleri gündemde. İşte Sen Çal Kapımı Arda yeni gelen karakter oldu. Detaylar yazımızda!

MF Yapım imzalı kadrosunda Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Anıl İlter, Evrim Doğan, Melisa Döngel, Elçin Afacan gibi isimlerin yer aldığı FoArda Tv dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde Kaan karakterinin diziye veda ederken diziye Arda karakteri dahil oldu.sen cal kapimi arda kimdir resmi 2

Aydan’ın Alptekin Beyi kıskandırmak için bulduğu oyuncu olan Arda aslında yaşam koçudur. Bakın Sen Çal Kapımı Arda rolüyle izlediğimiz kişi kim!

Sen Çal Kapımı Arda Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Gurur Aydoğan Sen Çal Kapımı Arda karakterine hayat vermektedir. Ünlü oyuncu Oya Aydoğan’ın oyuncu oğlu Gurur Aydoğan son olarak “Kanıt: Ateş Üstünde” dizisinde rol almıştı.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştım. Böyle güzel ve başarılı bir projeden teklif gelince kabul ettim. Yaşanan bu zor süreç ve alışmaya çalıştığımız normalleşme sürecinde tekrar ekranlarda olacağım için de ayrıca mutluyum. Sen Çal Kapımı Arda – Gurur Aydoğan

Bu sözleriyle güzel haberi veren oyuncu, 8 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.gurur aydogan resmi

190 cm boyunda olan oyuncu, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan oyuncu Oya Aydoğan ve Latif Demirbağ çiftinin evladıdır.

2014 yılında “Not Defteri” dizisinde Cenk karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 2016 yılında “Aşk Yalanı Sever” de rol almıştır. “Hürkuş” filminde Mehmet Fazıl karakterine hayat veren oyuncu “Ağlama Anne”, “Kurban”, “Sen Benimsin” adlı yapımlarda yer almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu