Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Ayfer Kimdir? Eda’nın Halası

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın  halası netleşti. Sen Çal Kapımı Ayfer kimdir sorusunu gelin detayları ile inceleyelim. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrolünde yer aldığı Sen Çala Kapımı Ayfer karakteri netleşti!

Ender Mıhlar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde çiçekçi bir kız olan Eda’nın halası Ayfer Eda’nın en büyük destekçisidir. Sen Çal Kapımı Ayfer karakterine ise bakın hangi ünlü oyuncu hayat verecek!

Sen Çal Kapımı Ayfer Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Evrim Doğan Sen Çal Kapımı dizisinde Ayfer karakterine hayat vermektedir. 1977, Ankara doğumlu olan oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu.Nalan Yıldırım Casting & Management ajansına bağlı olarak çalışan Doğan, ilk olarak “Cennet Mahallesi”nde rol almış ve Pelin karakterine hayat vermiştir.

“Arka Sıradakiler” dizisinde Suna karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Dinle Sevgili” dizisinde Sakine karakterini canlandırdı.evrim dogan resmi

“Şubat”, “Bir Göçmen Kuştu O”, “Vicdan”, “Sevimli Tehlikeli”, “Gülümse Yeter”, “Her Şey Aşktan” adlı yapımlarda rol almış olan oyuncu daha sonra “Bizim Hikaye” dizisinde titizlik hastası olan Şeyma karakteri ile “Bizim Hikaye” dizisinin fenomen karakterlerinden olmuştur.

Dizide ailenin babası olan Fikri’nin hoşlandığı karakter olarak yer alsa da oyuncu daha sonra diziye veda etmişti. Güzel oyuncu hemen ardından Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi “Kadın” dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Nezir karakterinin eski eşi Yeşim rolüyle diziye katılan oyuncu “Kardeş Çocukları” dizisinde canlandırdığı Lebriz rolüyle de adından söz ettirdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu