Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Cenk Kimdir? Eda’nın Eski Sevgilisi

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Sen Çal Kapımı dizisi ekranlara gelmek için gün dayan dizilerden biri. Sen Çal Kapımı Cenk kimdir sorusu da diziyle merak konusu oldu. İşte sizler için Cenk hakkında merak edilenler!

Hande Erçel’in canlandıracağı Eda’nın eski sevgilisi olan Cenk, Eda’nın birçok kez üzülmesine neden olmuş ve Eda dayanamayıp bu ilişkiye noktalandırmıştır. Serkan ile oynadıkları oyunda karşısında yeniden Cenk’i gören Eda’nın nasıl davranacağı ise seyircinin en merak ettikleri arasına girmeyi başardı bile.

Sen Çal Kapımı Cenk Gerçek Adı Hayatı

Dorukhan Kenger Sen Çal Kapımı Cenk karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Filiz Çelik Menajerlik oyuncusu olan Kenger, 1992 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan oyuncu yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon üzerine yapmıştır.dorukhan kenger resmi

Sadri Alışık Konservatuvarında oyunculuk eğitimi alan oyuncu, 2018 yılında “Vatanım Sensin” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. İlk rol aldığı dizi “Umuda Kelepçe Vurulmaz” adlı gençlik dizisi olmuştur. Bu dizinin ardından “Lise devriyesi” dizisiyle kariyerine devam eden oyuncu reklam filmlerinde rol almıştır.

Sen Çal Kapımı Cenk Dizileri

 • Vatanım Sensin
 • Umuda Kelepçe Vurulmaz
 • Lise Devriyesi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Bir yanı kış gönlümün
  Bir yanı biraz bahar.
  Görsede gözüm güneş
  Yaz günü yağıyor kar
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  İstediğim bu değil
  Bu oyunu sevmiyorum
  Masal, gibi bir aşk için
  Dualar ediyorum.
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Dallarda çiçek var
  Küsmemiş ağaclar
  Bir benim boynu bükük
  Evinde, bütün kuşlar
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Suçlusu ben değilim
  Böyle geçen hayatın
  Bu yazıyı yazan bozar
  Tanrıya kaldı karar.
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu