Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Deniz Kimdir? Eda’nın Arkadaşı

Sen Çal Kapımı Deniz kimdir, Sen Çal Kapımı Deniz karakterine hayat veren oyuncu kimdir, kaç yaşında, hangi dizide yer aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Sen Çal Kapımı Deniz Karakteri Kim?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde Deniz Saraçhan, Eda’nın çocukluk arkadaşıdır.

Çocukluktan beri Eda’ya ilgisi vardır ama bir türlü açılamamıştır. Yurt dışında uzun yıllar çalışan Deniz, geri döndüğünde ilk işi Eda’yı bulmak olmuş. Bakalım içindeki aşkı bir kenara koyabilecek mi yoksa Serkan ile Eda’nın arasında kara çalı mı olacak izleyip göreceğiz.

Sen Çal Kapımı Deniz Gerçek Adı Dizilerisen cal kapimi deniz resmi

Sarp Can Köroğlu Sen Çal Kapımı Deniz rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Bay Yanlış” dizisinde Serdar karakteri ile ekranlara gelen oyuncu daha önce “Güneşin Kızları” dizisinde de Hande Erçel ile birlikte rol almıştı.

1990,Bolu doğumlu. 28 yaşında olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Arkeoloji Bölümünden mezun olsa da bu bölümle ilgili değil de oyunculuk üzerine kendini yetiştirme kararı almıştır.sarp can koroglu resmi

Üniversite yıllarında iken oyunculuğa yönelmiş ve eğitim almaya başlamıştır. TRT1’de yayınlanmış olan “Elde Var Hayat” dizisi ile ilk defa ekranlara gelen Köroğlu daha sonra Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı “Adını Feriha Koydum” dizisi ile seyirciyle buluşmuştur.bay yanlis serdar kimdir resmi

Bu dizide canlandırdığı Bülent karakteri ilgi odağı haline gelen oyuncu 2014 yılında yıla damga vuran “Kurt Seyit ve Şura” adlı dizi ile yeniden seyircinin karşısına çıkmıştır.  Daha önce “Paramparça” dizisinde Pars karakteriyle de beğeni alan oyuncu “Yasak Elma” dizisinde Kemal karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu