Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Efe Akman Kimdir? Peyzaj Mimarı

Sen Çal Kapımı Efe Akman kimdir, İtalya’dan gelen ünlü peyzaj mimarı Efe Akman karakterine hayat veren oyuncu kim işte yanıtı!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisine yeni bir erkek oyuncu katılacağı konuşuluyordu. İşte o oyuncu sonunda geldi. Sen Çal Kapımı Efe Akman rolüyle izleyeceğimiz oyuncu bakın kim oldu!

Sen Çal Kapımı Efe Akman Gerçek Adı Dizileri

Sen Çal Kapımı Efe Akman rolüyle izlediğimiz oyuncu Ali Ersan Duru‘dur. “Diriliş Ertuğrul” dizisinde İlbilge Hatun’un abisi Beybolat Bey rolüyle tam not alanAli Ersan Duru kimdir sorusunun cevabıyla devam edelim.

1984 yılında dünyaya gelmiştir. Başkent Ankara doğumlu olan oyuncunun babası Ankaralıdır. Anne tarafından Karadenizli olan Duru, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümünden mezun olmuştur.diriliş beybolat kim ali ersan duru resmi Üniversite yıllarında tanıştığı tiyatro konusunda eğitim almaya da karar veren oyuncu bu nedenle İstanbul’a gelen oyuncu Dialog Anlatım ve İletişim’de aldığı eğitimin ardından iki yıl da Şahika Tekand Stüdyo Oyunculuk’ta eğitim almıştır.

Oyunculuk eğitimi dışında şan konusunda da dersler alan oyuncu ayrıca diksiyon konusunda da kendini geliştirmek için ders almıştır.

Yer adlığı ilk yapım yine TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Başrolde Aşk” olan oyuncu “Çanakkale 1915” adlı sinema filmiyle de film sektörüne merhaba demiştir.

Bu filmde Mehmet Ali karakteriyle dikkat çeken Duru, “Lale Devri”, “Hayat devam Ediyor”, “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda”, “Yağmurdan Kaçarken” adlı yapımlarda rol almıştır.

“Bugünün Saraylısı” adlı dizide rol alan Duru, son olarak “Kalbimin Sultanı” adlı dizide Sultan Mahmud’a hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu