Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Engin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Sen Çal Kapımı Engin Kimdir? Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Sen Çal Kapımı Engin karakteri dizide adını sıkça duyacağımız bir karakter. Peki Sen Çal Kapımı Engin karakterine hangi ünlü oyuncu hayat veriyor!

Anıl İlter Sen Çal Kapımı Engin karakteriyle dizide yer alıyor. Ocak 1980, İzmit doğumlu olan oyuncu Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur.Üniversitede iken bir sunum yapmasıyla beraber sunuculuk hoşuna gitmiş ve bu yönde eğitim almaya karar vermiştir.

Sen Çal Kapımı Engin Gerçek Adı Hayatı

Kuşdili Oyunculuk Merkezi’nden oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu 2008 senesinde “Ölümsüz Kahramanlar” adlı dizi ile kamera önüne geçmiştir. Bu dizide Süleyman karakterine hayat veren oyuncu Ece adlı dizide Oğuz karakterini canlandırmıştır.bir mucize olsun anıl ilter resmi

“Gece Gündüz” adlı dizide Serdar olarak karşımıza çıkan oyuncu, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizide üç sezon rol almıştır. Bu dizide Serdar karakteri ile beğeni almayı başaran oyuncu, “Kahireli Palas”, “Kızıl Elma”, “Üç Arkadaş”, “Ece” adlı dizilerde rol almıştır. 2015 yılında “Kara Ekmek” adlı dizide iki sezon Ali karakterine hayat veren oyuncu, “Köstebekgiller”, “Nane ile Limon”, “Bir Avuç Deniz” adlı sinema filmlerinde rol almıştır.anil ilter resmi

“İlişki Durumu: Evli” dizisinde Erkut karakterine hayat veren oyuncu, “Şahane Damat” dizisinde de Engin karakterine hayat vermiştir. En son rol aldığı dizilerden biri ise “Türk Malı” dizisidir. Bu dizide Onur karakterine hayat vermiştir.

Oyunculuk dışında sunuculuk konusunda da oldukça tecrübeli olan İlter, pek çok reklam filminde de rol almıştır.  “Bir Mucize Olsun” dizisinde rol almış olan oyuncu son olarak “İstanbullu Gelin” dizisinde Mert karakterine hayat vermiştir.

Sen Çal Kapımı Engin Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncu 40 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu