Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Erdem Kimdir? [Oyuncu Bilgileri]

Sen Çal Kapımı Erdem karakterine hayat veren oyuncu kim? Hangi oyuncu Erdem karakterini canlandırıyor? Fox TV’nin 2020 yaz dizilerinde birisi olan Sen Çal kapımı oyuncuları %100 olmasa da büyük oranda netlik kazandı. Okuma provalarına da başlayan dizide yer alacak oyuncular oldukça dikkat çekmeye başladı.

Sen Çal Kapımı Erdem - Sarp Bozkurt

Baş rollerini Hande Erçel ve Kerem Bursin paylaştığı aşk dram ve romantik üçgenin de geçen dizide yer alacak oyunculardan biri olduğu kesinleşen ve Sen Çal kapımı Erdem karakteri olarka seyirci karşısına çıkmaya hazırlana oyuncunun kim olduğu netlik kazandı.

Sen Çal Kapımı Erdem

Son zamanlarda önemli projelerde gördüğümüz yakışıklı oyuncu Fox TV’nin 2020 yaz ayınca ekranlara süreceği dizide önemli bir karakter olan Erdem karakteri ile karşımıza çıkacak olan yakışıklı oyuncunun gerçek adı Sarp Bozkurt’dur. Dizideki karakterin tüm detayları belli olmasa da önemli bir rolle geleceği, yaz boyunca Sarp Bozkurt’un canlandıracağı Erdem adını sıkça duyuracak.

Sen Çal Kapımı Erdem Görsel

Sarp Bozkurt, Fox TV de yayınlanan arkadaşım hoş geldin ile Tolgshow programında Tolga çevik’in partneri olarka kendisini izlemiş, oyunculuk performansı ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Yönetmen hakaret dolu söylemelerine tepkisiz kalarak izleyenleri güldürmeyi de başarmıştı.

Sarp Bozkurt Kim

Tolga Çevik ile birlikte yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu Sarp Bozkurt; 4 Ekim 1989 yılında Mersin ilinde hayata gözlerin açmıştır. Şu an 31 yaşında olan Sarp, popüler oyuncu olan Tolga Çevik’in de Dayısının oğludur.

Sarp Bozkurt - Sen Çal Kapımı Erdem Karakteri

Sarp Bozkurt oyunculuk üzerine Sabancı Üniversitesi Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Okulda okuduğu sırada Kaşmer Mektepli tiyatro ekibinin bir parçası olmuştur. Oyunculuğa ilk adımı yine Tolga Çevik sayesinde olmuştur. 1999 yılında 10 yaşındayken bölüm oyuncusu olarka bir kaç dizide rol almayı başarmıştır. Bir yıl sonra bu defa karaktere ise ile hayat vermiştir. Ancak yıldızının parlaması Tolga Çevik ile beraber rol aldığı Komedi Dükkanı isimli program da canlandırdığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Sarp Bozkurt’un Yer Aldığı Dizi, Film Program

=> Arkdaşım Hoş geldin

=> Gülyabani

=> Kim o

=> Komedi Dükkanı 4. sezon

=> Sen Kimsin

=> Komedi Dükkanı

=> Kanunsuzlar

=> Arkadaşım Hoş Geldin

=> Bol Şans

=> Patron Mutlu Son İstiyor

=> Amacı olmayan Grup

Yukarı da yer alan dizi film yada programlarda kimi zaman oyuncu kimi zaman yapım ekibi kimi zaman da seslendirme sanatçısı olarka yer almıştır. Şimdi son olarka Sen Çal Kapımı Erdem karakteri ile sevenleri ile buluşmak için gün sayıyor. Bu arada Sarp Bozkurt ile güzel bir sohbeti izleyebilmeniz için video eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu