Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Ferit Kimdir?

Sen Çal Kapımı Ferit karakterine hayat veren oyuncu, bizlere çok tanıdık geldi. Ufak bir araştırma sonucunda gözlerimize nereden tanıdık geldiğini de hatırlamış oldu. İşte Fox TV’nin yeni dizisi olan Sen Çal kapımı oyuncuları arasında Ferit karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ve bilgileri bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Yaz dizilerin başlama tarihi tartışılırken bir çok yapım firması hazırlıklarını ve senaryosunu neredeyse tamamladı. Bu korona sürecinde evden çekimlerle farklı dizileri de izlemeye başladık. Elbette bu dizilerin sürdürülebilirliği olmadığı için yaz sezonunda deniz kum güneş ve romantik üçlüsünü bir ara sunan diziler daha revaçta olacak.

Sen Çal Kapımı Ferit

Fox TV de bu hamlesi ile önemli bir adım attı. Yaz dizilerine startı verdi. İlk olarak da Sen çal kapımı isimli dizisini başlatmak üzere harekete geçti. Oyuncu kadrosu da yavaş yavaş oturmaya başlayan dizide Ferid karakterine hayat veren oyuncu da netlik kazandı.

Sen Çal Kapımı Ferit (Gerçek Adı Bilgileri)

Fox TV ekranlarında Haziran ayının da başlaması beklenen Sen Çal kapımı isimli dizide Ferit karakterine hayat veren oyuncuya hayat verecek olan isim Çağrı Çıtanak oldu.

Sen Çal Kapımı Ferit karakteri

Daha Önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin isimli dizide bölüm oyuncusu olarak izlediğimiz başarılı oyuncu, yaz dizileri ile yeniden ekrana dönmeye hazırlanıyor. 

Çağrı Çıtanak Bilgileri

1990 yılında Hayat’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini yine Hatay Şehir tiyatrosunda alan yakışıklı oyuncu ilk TV karşısına 2011 yılında “Bizim Yenge” adlı dizi ile karşımıza çıkmıştı. Ancak Çağrı Çıtanak’ın yıldızının parlamaya başlaması 2013 yılında “Babam Sınıfta Kaldı” adlı dizide “Kaan” Karakterine hayat vermiş ve bu rolü ile beğenilmiştir.ağrı Çıtanak Resmi5

Daha sonra 2015 yılında “Acil Aşk Aranıyor”  adlı TV dizisinde 1. ve 2. Sezon “Engin” Karakterine hayat verdi. Son olarak 2017 yılında “Ateş Böceği” adlı dizide “Teo” karakterine hayat verdi. Ateş böceği dizisi erken final yapınca Vatanım Sensin dizisinde rol aldı.

Uzun süreden beri dizilerden uzak kalan Çağrı Çıtanak bu defa çok farklı bir rolle kendisini izletecek. Son zamanların yükselen yıldızı olarka söylenen Çağrı’nın oyunculuk performansı, bir çok kesim tarafında oldukça merak edilmekte.

Çağrı Çıtanak’ı hatırlamayanlar için yine bir yaz dizindeki performansı hemen altı kısımda ki video da izleyebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı