Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Kaan Kimdir? Serkan’ın Düşmanı

Çok yakında ekranlarda olacak olan Sen Çal Kapımı Kaan karakteri dizide en merak edilenlerden biri olacak. Kerem Bursin’in canlandırdığı Serkan’ın düşmanı olan Kaan karakterine ise bakın hangi popüler oyuncu hayat verecek!

Yaz dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin Serkan Bolat adında bir holding veliahtına hayat verecek. Dizide Serkan’ın en büyük rakibi ayrıca düşmanı olarak ise Kaan’ı izleyeceğiz. Kaan hırs dolu biridir. Bu nedenle de Serkan’ın başına beladır desek yeri.

Sen Çal Kapımı Kaan Gerçek Adı Hayatı

İsmail Ege Şaşmaz Sen Çal Kapımı dizisinde Kaan karakterine hayat vermektedir. Ünlü oyuncu, Kasım 1993 yılında Manisa’da hayata gözlerini açmıştır. Yay burcudur. Daha lise yıllarında oyunculuk konusunda kendisini geliştirmek ve bu yolda ilerlemek istemiş ve bir tiyatro oyununda görev almıştır.sen cal kapimi kaan kimdir resmi

Polinas Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan Şaşmaz,  ilk TV karşısına daha 20 yaşında iken  2012 yılında yayınlanan “Güneşi Beklerken” adlı dizide “Barış”  karakteriyle geçmiştir. Ancak yıldızının parlaması 2017 yılında yayınlanan “Lise Devriyesi” adlı dizideki “Fırat” karakteri ile olmuştur.ismail ege sasmaz resmi

Ahmet Koral Türk Ajansına kayıtlı olan oyuncu son olarak TRT 1’de “Mehmetçik Kut’ül Amare” adlı dizide başrolde yer almış ve Mehmet karakterine hayat vermiştir. Kardeşi Aytaç Şaşmaz da kendisi gibi oyuncudur. Kardeşi de “Hekimoğlu” dizisinde rol almaktadır.

Sen Çal Kapımı Kaan Yaşı

Oyuncu, 27 yaşındadır.

Sen Çal Kapımı Kaan Dizileri ve Filmleri

  • Mehmetçik Kut’ül Amare (Mehmet) – 2018
  • Lise Devriyesi (Fırat) – 2017
  • Aşk Laftan Anlamaz (İbrahim) – 2016
  • Aşk Yalanı Sever (Serdar) – 2016
  • Serçe Sarayı (Tolga) – 2015
  • Günebakan (Rüzgar) – 2015
  • Güneşi Beklerken (Barış) – 2013

 

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı