Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Leyla Kimdir? Serkan’a Aşık Kız

Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yeni dizisi Sen Çal Kapımı yakında sizlerle olacak. Sen Çal Kapımı Leyla kimdir sorusunun yanıtı bu yazımızda sizlerle.

Yaz dizilerinden bir tanesi olan Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin’in canlandırdığı Serkan’ın holdinginde çalışan Leyla, Serkan’a aşık olsa da bu aşkını itiraf edemeyenlerden bir tanesidir. Serkan’ı etkilemek için ucuz oyunlara başvurmak yerine hanımefendiliğinden ödün vermeyen Leyla karakterine ise “Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi” dizisinden tanıdığımız bir isim hayat verecek.

Sen Çal Kapımı Leyla Gerçek Adı Bilgileri

İlkyaz Arslan Sen Çal Kapımı Leyla karakteri ile ekranlarda olacak. Hem oyuncu hem de yönetmen yardımcısı olan Arslan, 27 yaşındadır.sen cal kapimi leyla resmi

Güzel oyuncu Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrolünü paylaştığı “Sen Çal Kapımı” dizisinde Serkan’a aşık olan Leyla rolüyle ekranlarda olacak.

İlkyaz Arslan Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

Aslan Asker Şvayk (Bayan Müller) – 2015

Karamazov Kardeşler – 2017

Pal Sokağı – 2017ilkyaz arslan kimdir resmi

Delirium – 2018

Takan Takana – 2019

Sen Çal Kapımı Leyla Yaşı

1993 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümü mezunudur. Yurt dışından tiyatro üzerine eğitim alan oyuncu, vokal olarak da sosyal medyadan beğeni almaktadır.

Sen Çal Kapımı Leyla Boyu Kilosu

165 cm boyunda 57 kgdır.

Sen Çal Kapımı Leyla Dizileri

  • Sen Çal Kapımı (Leyla) – 2020
  • Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi (Komiser Banu) – 2010

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu