Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Melek Kimdir?

Sen Çal Kapımı Melek karakterine hayat veren oyuncu oldukça tanıdık bir yüz. Bir çok kişi de dizi başladığında “aaa ben bu oyuncuyu bir yerden tanıyorum” şeklinde tepki verecektir. Zira ekranlara yakın zamanda adım atan ama daha önce oynadığı dizi reyting kurbanı olduğu için veda etmek durumunda kalan başarılı oyuncuyu, bu yazımızda sizlere yeniden tanıtacağız.

Yaz dizileri bir biri ardına başlarken, sezon dizileri de korona virüs sürecinde son bölümlerini sezon finali olarak duyurmaya başladılar. Böylesine sıkıntı günlerde sosyal mesafeye önem vererek çekimlerine başlayacak olan Sen Çal Kapımı isimli, dizinin oyuncu kadrosu da oturmaya başladı. Oldukça önemli isimleri şimdiden bir araya topladı.

Sen Çal Kapımı Melek

Bu yazımızda Sen Çal Kapımı Melek kim? Şu an dizideki karakteri hakkında herhangi bilginin olmadığının altını çizmek isterim.

Sen Çal Kapımı Melek

Geçtiğimiz sezon oldukça beğeni toplayan Bir Aile Hikayesi isimli dizide Beste karakteri ile beğeni kazanmıştı. Burada canladırdığı şişman ve kimsenin kendisini hakkı ile sevmeyeceği düşüncesinde olan bir genç kıza hayat vermişti. Dizi erken final kararı almasında dolayı, güzel oyuncuyu çok fazla izleyemedik.

Sen Çal Kapımı Melek Kim

Sen Çak Kapımı dizisi Melek karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı Elçin Afacan. Daha önce önemli dizilerde rol alsa da Bir aile Hikayesinde dikkatleri üzerine çektiğini altını çizmek gerek.

Elçin Afacan Biyografisi

Elçin Afacan; Ocak 1991 yılında İstanbul ilimizde hayata gözlerini açan genç oyuncu, oğlak burcudur. Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı” alanından mezun olduktan sonra ilk kez kamera karşısına 2016 yılında dönemin en popüler dizilerinden olan İçeride isimli dizi sayesinde olmuştur.Elçin Afacan (Bir Aile hikayesi Beste Güneş)

2017 yılında “Deli Gönül” isimli dizilerde de rol alma başarısı gösteren Elfin 168 cm boyunda ve 63 kg’dır. Güzel oyuncu sadece dizi oyunculuğu değil tiyatro sahnelerinde de görev almaktadır. Güzel oyuncu son olarak “Bir Aile Hikayesi” dizisinde Beste karakterine hayat vermiştir. Şimdi Sen Çal kapımı isimli romantik dizide Melek karakteri ile kendisini izleyeceğiz.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı