Dizi Haberi

Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor? Eda’nın Evi Nerede?

Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor? Eda’nın evi İstanbul’un hangi semtinde? Sen Çal Kapımı dizi çekim alanlarına nasıl gidebilirim? sorunların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

8 Temmuz Çarşamba günü Fox TV ekranlarında yaz dizisi olarka başlayan ve alacağı reytinglerle sezon dizisi olmaya aday olan Sen Çal Kapımı dizisi nerede çekiliyor? Set alanı nerede? Eda’nın evi daha önce hangi dizide kullanıldı? İşte bu soruları sizler için araştırdık.

Fox TV yaz dizileri ile gülmeyen şansını bu sezon güldürmek için adeta kesenin ağzını açtı. Oldukça popüler oyuncuları bir araya getiren dizide hem hikaye hem de arka planda ki işlerin kaliteli olması, dizinin tutmasında büyük etki olduğunu görüyoruz.

Sen Çal Kapımı Serkan'ın evi - Eda'nın evi Nerede görseli
Sen Çal Kapımı Serkan’ın evi – Eda’nın evi Nerede görseli

Baş rollerinde hande Erçel ile Kerem Bursin’in yer aldığı dizinin çekim mekanları da oyuncular kadar dikkat çekiyor. Serkan’ın ofisi nerede? Ofise nasıl gideceğini merak edenler sosyal medyada birbirlerine adres paylaştıklarını görünce bu haberi kaleme aldık.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor?

Fox TV ekranlarında 8 Temmuz Çarşamba günü başlayan absürt komedi tadında ilerleyen Sen Çal kapımı dizisinin çekildiği yer İstanbul Tarabya sahile yakında özel bir villa da yapılmaktadır. Daha doğrusu Kerem Bursin’in canlandırdığı Serkan karakterinin kaldığı ev İstanbul Tarabya sahildeki özel bir villa da yapılmaktadır.

SEN ÇAL KAPIMI YENİ SEZON HANGİ GÜN YAYINLANACAK? bilgi almak için tıklayınız.
Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor resmi
Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor resmi

Hande Erçel’in canlandırdığı Eda karakterinin kaldığı ev daha önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin çekimlerinde kullanılmıştı. Şimdi Eda’nın evi olarka karşımıza çıkan yer İstanbul Keçiburnu’nda ki tarihi konakta yapılmaktadır.

Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor resmi
Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor resmi

İstanbul’u bilmeyen okurlarımız için Serkan’ın evinin çekildiği villa İstanbul’un Avrupa yakasında Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. Eda’nın evi ise yine aynı ilçede bulunan Keçiburnun da bulunan özel bir konakta çekilmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu