Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Selin Kimdir? Güzel Oyuncunun Yeni Dizisi!

Sen Çal Kapımı Selin Kimdir? Ekranların yeni dizilerinden biri de Sen Çal Kapımı dizisi oldu. Dizinin güzel kızı Selin kimdir gelin hep birlikte bakalım!

Bige Önal Sen Çal Kapımı dizisinde Selin adlı bakımlı ve akıllı bir kıza hayat veriyor. Güzel oyuncunun hayatını merak edenler ile devam edecek olursak; Şubat 1990, İstanbul doğumlu olan oyuncunun babası Galatasaraylı Futbolcu Erhan Önaldır. Annesi ise mankendir.

Sen Çal Kapımı Selin Gerçek Hayatı Dizileri

Henüz çocuk yaşta iken anne ve babası ayrılmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu olan oyuncu kamera karşısına 2010 yılında Elde Var Hayat adlı dizi ile geçmiştir.

tehlikeli karım bige önal resmi 1

Bu dizide Yeliz karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 2014 senesinde Benim Adım Gültepe dizisinde Nazlı karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

Sen Çal Kapımı Selin Dizileri

2015 yılından beri sevgilisi olan Çukur dizisinin fenomen oyuncusu Aras Bulut İynemli ile rol aldığı Maral: En Güzel Hikayem adlı dizide de Alara karakterine hayat vermiştir. Muhteşem Yüzyıl, Halil İbrahim Sofrası, Kısmetim Otel, Newyorkta Beş Minare adlı yapımlarda da yer almış olan oyuncu Tehlikeli Karım’da Seda rolüyle de adından söz ettirmiştir.

Sen Çal Kapımı Selin Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu 30 yaşındadır.

Sen Çal Kapımı Selin Sevgilisi

Aras Bulut İynemli ile sevgilidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu