Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Serkan Kim? Holding Sahibi

MF yapım imzalı yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Sen Çal Kapımı dizisi erkek başrol oyuncusu herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Peki Sen Çal kapımı Serkan kim, holding sahibi Serkan hakkında detaylar!

Hande Erçel’in Eda isimli hem okuyan hem de çiçek satarak harçlığını çıkarmaya çalışan bir genç kıza hayat vereceği Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan, holding sahibi havalı bir delikanlıya hayat verecek. ilk tanışmalarında kavga ile başlayan bu aşk hikayesi izleyiciden tam not almaya geliyor.sen cal kapimi kerem bursin resmi

Sen Çal Kapımı yakında Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Sen Çal Kapımı Serkan Gerçek Adı Yaşı

Nisan ayı sonunda çekimlerine başlanacak olan Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan karakterine Kerem Bursin hayat verecek. Son olarak “Muhteşem İkili” dizisinde MKC karakteriyle büyük beğeni alan Kerem Bursin kimdir hakkında bilgileri aktaralım.kerem bursin resmi

Başarılı oyuncu 1987 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gelen Bursin, oyunculuk üzerine eğitimini ise Amerika’da almıştır. Müzik konusunda ilgili olan oyuncu henüz lisede öğrenci iken yakın arkadaşlarıyla bir araya gelip bir müzik grubu kurmuşlardır. Teksas’ta konser vermiş olan bu grubun bir üyesi olan Bursin, Boston’da bulunan Emerson Koleji mezunudur. Buradan mezun olduktan sonra yapımcı Roger Corman’ın dikkatini çekmeyi başarmış ve oyunculuk yapması için teklifte bulunmuştur.kerem bursin resmi

Bunun üzerine eğitim almaya karar veren Bursin hemen Los Angeles’a taşınmış ve eğitim almaya başlamıştır. Kuzeni eveleneceği için Bursin’i İstanbul’a davet etmiş.

İstanbul’a düğüne gelen oyuncu Gaye Sökmen ile de bu düğünde tanışmış. Gaye Sökmen Ajans’a kayıt olan Bursin daha sonra Türkiye’ye yerleşmiştir.

İlk olarak 2013 senesinde Güneşi Beklerken adlı dizide Kerem rolüyle seyirciyle buluşan başarılı oyuncu daha sonra ulan İstanbul dizisinde rol almıştır. Unutursam fısılda adlı sinema filminin ardından Şeref Meselesi dizisinin Yiğit’i olarak karşımıza çıkmıştır.

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinde Ali ile dikkatleri üzerine çeken Bursin Can Feda adlı filmde rol amıştır. Blu Tv’nin sevilen dizisi Yaşayamayanlar dizisinde Dimitry’e hayat veren oyuncu İyi Oyun adlı filmde de Rüzgar karakterine hayat vermiştir. 32 yaşında olan oyuncu, 179 cm boyunda ve 71 kg ağırlığında. 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu