Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Seyfi Kimdir? Diziye Yeni Oyuncu!

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrolünü paylaştığı Sen Çal Kapımı Seyfi kimdir sorusunun yanıtlarını tüm ayrıntılarıyla yazımızda bulabilirsiniz.

Kerem Bursin’in Serkan adlı oldukça zengin bir holding sahibine hayat vereceği Sen Çal Kapımı dizisi zengin oğlan fakir kız hikayesini farklı bir dille ekranlara getirecek.

Yaz günlerimizi süslemeye hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Seyfi rolü de dizinin merak edilenleri arasına girecek. İşte Sen Çal Kapımı Seyfi karakteri hakkında merak edilen o detaylar!

Sen Çal Kapımı Seyfi Gerçek Adı Hayatı

Alican Aytekin Sen Çal Kapımı Seyfi rolüyle dizide yer alacak. Son olarak “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde İlhan rolüyle beğeni kazanan oyuncu, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.sen cal kapimi seyit kimdir resmi

Bilgi Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı Bölümü mezunu olan Ayetkin, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. “Bizim Okul” dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu, daha sonra “Gölgedekiler” adlı dizide rol almıştır.alican aytekin resmi

Son olarak “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde İlhan karakterine hayat vermiş olan oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinde Seyfi karakteriyle ekranlarda olacak.

Sen Çal Kapımı Seyfi Yaşı Boyu Kilosu

30 yaşında olan oyuncu 72 kg ağırlığında, 178 cm boyundadır.

Sen Çal Kapımı Seyfi Dizileri

  • Ufak Tefek Cinayetler (İlhan) – 2017
  • Gölgedekiler – 2014
  • Bizim Okul – 2013

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu