Kim Kimdir

Sen Çal Kapımı Suzi Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Sen Çal Kapımı Suzi kimdir, Sen Çal Kapımı Suzi gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında, kiminle evli sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

MF Yapımın başarılı yapımı başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in olduğu Sen Çal Kapımı dizisine Suzi karakteri dahil oldu. Bakın Sen Çal Kapımı Suzi rolüyle dahil olan oyuncu kim!

Sen Çal Kapımı Suzi Gerçek Adı Dizileri

Nihan Şahenk Sen Çal Kapımı dizisinde Suzi karakterine hayat vermektedir. 25 Eylül 1986 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümü mezunudur. sen cal kapimi suzi resmi

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon üzerine eğitim alan oyuncu Ekol Drama’da kamera önü oyunculuk üzerine eğitim almıştır.nihan sahenk resmi

Eğitimin ardından pek çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu, “Babam Sınıfta Kaldı” dizisiyle ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. Dizide Karadenizli bir öğrenci olan Asiye karakterine hayat vermiştir.

Kariyerine “Yılanların Öcü”, “İkisini De sevdim”, “Hom Ofis”, “Boynu Bükükler” adlı yapımlarla devam etmiştir. “Kuluçka”, “Yaşamak Güzel Şey”, “Koca Bulma Sanatı” oyuncunun rol aldığı sinema filmleridir.

Son olarak “Mucize Doktor” dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinde Suzi rolüyle dikkat çekmektedir.

Nihan Şahenk Evli Mi?

Güzel oyuncu 2018 yılında müzisyen olan Ali Rıza Şahenk ile evlenmiştir.

Nihan Şahenk Boyu Kilosu

46 kg ağırlığında olan oyuncu 160 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu