“Sen İste Yeter” Programı Ekranlara Veda Etti

Fox tv’nin yakın zamanda yayın hayatına başlayan programlarından ekranlarına veda eden Sen İste Yeter programı oldu. Dizilerden aşina olduğumuz Hande Ateizi’nin sunduğu program artık yayınlanmayacak İşte detaylar…

“Sen İste” Programının Bitme Nedeni?

Karga Film yapımı olan sunuculuğunu Hande Ateizi’nin yaptığı “Sen İste Yeter” adlı program yaklaşık 2 aydır Fox tv ekranlarında izleyici ile bir araya gelmişti. Hafta içi her gün yayınlanan program elde ettiği reytinglerin düşük olması sebebi ile Fox tv yönetiminde memnuyetsizliğe neden oldu. Programın sunuculuğunu üstlenen Hande Ateizi ise sosyal medyada da “daha nice güzel projelere. Bir kaç kişiyi güldürebildiysek ne mutlu bize” diyerek programın ekranlarına veda edeceği haberini doğrulamış oldu. Gündüz kuşağında pek çok reality programı reytinglerde üst sıralarda yer alırken “Sen iste” adlı tv programı reytinglerde istenilen yere ulaşamadığından reyting kurbanı olmuştur.

 

Bir çok evlendirme programları konsept değiştirmesi “Sen İste Yeter” adlı programı doğrudan etkilemiş oldu. Hande Ateizi ise kısa sürede başka projelerde görecek miyiz? Hande Ateizi’nin bu konu ile alakalı herhangi bir açıklama yapmadığını söyleyebiliriz. hande hanım son zamanlarda bir çok yeni dizi başlamış olup belki kendisini bu dizilerde görebiliriz. Güzel oyuncuya şimdiden başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın