Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Ayliz Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Seni Çok Bekledim Ayliz kimdir, Seni Çok Bekledim Ayliz gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde yer almıştır sorularının yanıtlarını yazımızda sizlerle paylaştık.

Özcan Deniz’in merakla beklenen yeni dizisi Star Tv ekranlarında başlamak için gün sayıyor. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Ayliz, babasını yıllar evvel kaybetmiş kendi ayakları üzerinde durmak için çabalayan bir genç kızdır. seni cok bekledim ayliz resmiKadir ile yolları kesişen Ayliz’in hayatında yeni bir sayfada böylece açılmış olacaktır.

Seni Çok Bekledim Ayliz Gerçek Adı Yaşı Dizileri Filmleri

İrem Helvacıoğlu Seni Çok Bekledim Ayliz rolüne hayat vermektedir. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen oyuncu son olarak “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde başrolde yer almış ve Nefes karakterine hayat vermiştir.

Şubat 1990 yılında Almanya’da hayata gözlerini açmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.irem helvacioglu resmi

İrem Helvacıoğlu, “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde Esra karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu, TV karşısına 2010 yılında “Behzat Ç bir Ankara polisiyesi” dizisi ile çıktı.

Daha sonra “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin 3. Sezonunda Nurbahar Hatun karakterine hayat verdi ve buradaki performansıyla yıldızı parlamış oldu.

“Aşkın Dili”, “Güneşin Kızları”, “no 309”, “organik Aşk Hikayesi” isimli yapımlarda rol alan oyuncu “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde başrolde oynamıştır. Dizide Nefes rolüyle herkesten tam not alan oyuncu Seni Çok Bekledim kadın başrol oyuncusu oldu. Dizide Ayliz rolüne hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu