Dizi Haberi

Seni Çok Bekledim Çalan Şarkılar Sözleri Videosu

Seni Çok Bekledim Çalan Şarkılar tam listesini bu yazımızda en güncel şekilde bulabilirsiniz. her hafta güncellene içeriğimiz sayesinde bölüm bölüm çalan şarkı ve sözlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

29 Ocak 2021 tarihinde Star TV ekranlarında başlayan Skla yapım ile Dnz film imzalı dizide çalan şarkılar da dikkat çekmeye başladı. İlk bölüm de çalan duygusal şarkıların yanı sıra zaman zaman dizide çalan hareketli şarkıları merak edilenler için her bölümde dizide çalan şarkı ve sözlerini bu yazımızda sizler için hazırladık.

İlk bölümü 29 Ocak Cuma günü Star TV ekranlarında başlayan ve dizide Seni Çok Bekledim Çalan Şarkılar Sözleri dizinin ana konusunda çok merak edilen konuların başında yer aldı. Özellikle sosyal medyada dizinin yeni bölümünde çalan şarkının adı ve sözlerini birbirilerini sorduklarını dikkatlerimizden kaçmadı.

=> Seni Çok Bekledim Oyuncuları hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

12 Şubat Cuma günü 34. bölümü ile ekrana gelecek olan yeni bölümde yine birinden güzel şarkılar çalacak. Biz de bu yazımızda Seni Çok Bekledim dizisi çalan şarkıları anlattığımız bu yazımızda vereceğiz.

Seni Çok Bekledim Çalan Şarkılar

29 Şubat 2021 tarihinde 1. bölümü ile başlayan duygusal ve dramatik dizinin ilk bölümünde “Sev Derim” isimli şarkı çaldı. Bu şarkıyı ise “Göçe Kılınçer” tarafında seslendirilmiştir. Dizinin ikinci ve üçüncü bölümünde slow parçalar çalsa da bu parçalar Seni çok bekledim dizi müziği olduğunun altını yeniden çizelim.

Seni Çok Bekledim Çalan Şarkılar kapak resmi

Seni Çok bekledim dizisi 1. Bölüm çalan Şarkı

İlk bölümde çalan bu şarkının sözleri;

“Gün olur, söz biter
Yaranı, kim öper?
Zamanın kış ise, yazını kim çeker?
Halini bilemem
Yanına gelemem
Saçını sevemem
Az gibi, buz gibi
Acıyan, iz gibi
Ateşin, yanına
Sönmeyen, köz gibi
Yolunu bulamam
Yanına varamam
Sabahı sayamam
Olur ki bir akşam
Güzeldir her zaman
Yanına bir insan
Koy derim
Sev derim
Gül derim
Sev derim
Canımda
Düşümde
İçimde
Kal derim
Olur ki bir akşam
Güzeldir her zaman
Yanına bir insan
Koy derim
Sev derim
Gül derim
Sev derim”


Seni çok bekledim dizinin 2. bölümün de çalan şarkı olmadığı için buraya eklenmemiştir. 3. bölümü 12 Şubat Cuma günü ekrana gelecek. Biz de dizinin yeni bölümünde farklı bir müzik çalması halinde konuya ekleyeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu