Kim Kimdir

Seni Çok Bekledim Cemal Kimdir? Gerçek Adı

Seni Çok Bekledim Cemal kimdir, Özcan Deniz’in yeni dizisi Seni Çok Bekledim dizisinde Cemal hakkında merak edilenleri yazımızda sizlerle paylaştık.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan çekimlerinin bir kısmı yurtdışında (Katar’da) gerçekleştirilen Seni Çok Bekledim dizisi ana karakterlerinden bir tanesi de Cemal karakteri.seni cok bekledim cemal resmi

“Karanlık tarafını göreceğimiz Cemal, amacına ulaşmak için her şeyi yapabilecek, güçlü bir iş insanı olarak karşımıza çıkacak.” Bakın Seni Çok Bekledim Cemal karakterine hangi usta isim hayat verecek!

Seni Çok Bekledim Cemal Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Mustafa Uğurlu Seni Çok Bekledim Cemal karakterine hayat vermektedir. Daha önce Show TV ekranlarında yayınlanmış olan “Çarpışma” dizisinde Avukat Selim’i canlandıran oyuncu Seni Çok Bekledim Cemal rolüyle yeniden ekranlarda.mustafa ugurlu resmi

Kasım 1955 yılında Karaman ilimizde hayata gözlerini açan usta oyuncu yay burcudur. İlk kez kamera karşısına 1993 yılında “Rıza Beyler” dizisi ile çıkan Mustafa Uğurlu, ilk sinema deneyimini dört sene sonra 1997 yılında “Ağır Roman” isimli sinema filminde Reis karakterine hayat vermesi ile bu sektöre de adım atan usta oyuncu 1993 yılından bu zamana kadar toplamda 36 projede yer aldı.

Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Deli Rüzgar” dizisinde “Cenap” karakterini canlandırmış olan oyuncu Çarpışma dizinde Avukat Selim karakteriyle büyük beğeni almıştır. “İçerde” dizisinde Yusuf Müdür rolüyle hafızalara kazınan usta isim yeni sezonda Seni Çok Bekledim dizisinde rol almaktadır. Oyuncu dizide Cemal karakterine hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu