Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Kadir Kimdir? Ayliz & Kadir Aşkı

Seni Çok Bekledim Kadir kimdir, Seni Çok Bekledim Kadir gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Star Tv ekranlarında “Babil” dizisinin final yapmasının ardından Seni Çok Bekledim dizisi Cuma gününe yazıldı. Skala Yapım & DNZ Film’in yapımcılığını üstlendiği Seni Çok Bekledim dizisinde Kadir ile Ayliz’in tutku dolu aşklarını izleyeceğiz.

Seni Çok Bekledim Kadir Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Özcan Deniz Seni Çok Bekledim Kadir rolüne hayat vermektedir. “Asmalı Konak” dizisiyle fenomen olan oyuncu 1972, Ankara doğumludur. Kürt kökenli olan oyuncu hem şarkıcı hem de oyuncu olan yetenekli kişilerden bir tanesi. Ankara’da doğmuştur, çocukluk ve gençlik yıllarında Aydın’da yaşamıştır.seni cok bekledim kadir resmi

Küçük yaşta piyes yazıp oynamıştır. 1985 yılında sesiyle dikkat çeken oyuncu aranan bir orkestra solisti olmuştur. 1988 yılında İstanbul’a gelmiş bir yıl sonrasında ise Almanya’ya gitmiştir. Burada sesiyle herkesi etkilemeyi başaran oyuncu 1992 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. 1994 yılında onu oyuncu olarak görmek isteyen Memduh Ün ona filminde oynamayı teklif etmiştir.ozcan deniz resmi

“Ona Sevdiğimi Söyle” filmi ile ilk kez oyuncu olarak ekranlara gelmiştir. Bir taraftan oyunculuk üzerine çalışan deniz, bir taraftan da albüm çalışmalarına hız vermiş. Bir dönemin en sevilen parçlarından olan “Yalan Mı?” “Leyla” “Çoban yıldızı” şarkıları ile sevenlerinden tam not almıştır. Sosyal projelerde de oldukça aktif olan Özcan Deniz hem yönetmen hem de oyuncu kişiliği ile oldukça yetenekli biri.

“Ya sonra”, “Evim Sensin”, “Su ve Ateş”, “Sevimli Tehlikeli”, “İkinci Şans”, “öteki Taraf” adlı filmlerde yönetmen olarak yer alan oyuncu bu filmlerin senaryosunu da kendisi yazmıştır. Ayrıca bu filmlerde kendisi de rol almıştır.

“Aşkın Dağlarda Gezer”, “Asmalı Konak”, “o Şimdi Asker”, “Neredesin firuze”, “Keloğlan Kara Prense Karşı”, “Samanyolu”, “Bir Zamanlar Osmanlı kıyam”, “Karagül”, “Kaderimin Yazıldığı Gün” adlı yapımlarda rol alan Özcan deniz son olarak “İstanbullu Gelin” dizisinde rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu