Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Mihre Kimdir? Kadir’in Annesi

Seni Çok Bekledim Mihre kimdir, Seni Çok Bekledim Mihre gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol almıştır sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Star Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan kadrosunda Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, İlhan Şen, Yıldız Kültür, Mustafa Uğurlu, Türkü Turan, Caner Şahin, Ali İpin’in olduğu Seni Çok Bekledim dizisinde Mihre, Erol ve Kadir’in annesidir.seni cok bekledim mihre resmi

Evlatlarını her şeyden çok önemseyen Mihre için ailenin prestiji de bir o kadar da önemlidir. Peki Seni Çok Bekledim Mihre rolüne hayat veren oyuncu kim? İşte yanıtı!

Seni Çok Bekledim Mihre Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Lila Gürmen Seni Çok Bekledim Mihre rolüne hayat vermektedir. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Zemheri” dizisinde rol almış olan oyuncu Mihre rolüyle ekranlara gelmektedir. lila gurmen resmi

19 Şubat 1966 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, 167 cm boyunda 52 kg ağırlığındadır. Viyana’da şan eğitimi alan oyuncu, Hollywood Acting Workshop’ta eğitim almıştır.

Fransa’da dizi ve filmlerde rol almış olan oyuncu, Türkiye’nin ilk dizisi olan kadrosunda Kadir İnanır’ın olduğu “İzmir Çetesi” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Rum Meyhane Sahibi Katya rolüne hayat verdi.

“Firar”, “Karadayı”, “Bir Yalnızlık Şarkısı”, “Ağlama Anne”, “Aşk ve Gurur”, “Geçmiş”, “Hatırla Gönül” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu