Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Osman Efe Kimdir (Kadir’in Dostu)

Seni Çok Bekledim Osman Efe karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? Kadir ile ne bağlantısı var? Star TV’nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim Osman karakterini canlandıran oyuncu ve bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

Uzun süredir başlaması beklenen Özcan Deniz’in senaryosunu yazdığı dizi ilk bölümü ile 29 Ocak 2021 tarihinde görücüye çıktı. İlk bölümde beklentilerin altında bir reyting alan dizide bazı karakterlerin sahnesi oldukça kısa olduğu için ekran karşısında çok faza yer alamadılar. Bunlardan biri de Kadir’in sırdaşı ve dostu Osman efe karakteri oldu.

Davut beyin cenazesine gelen Osman efe “ne zamandır dertleşmiyoruz. Karşımda ki sandalye hep boş. Gel de bir gün dertleşelim” diyerek Osman’ın dostu ve sırdaşı olduğunu bu sözlerden rahatlıkla çıkarabiliriz. Seni Çok bekledim Kadir karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Seni Çok bekledim Osman Efe (Şehsuvar Aktaş) Remi

Seni Çok Bekledim Osman Efe; Babacan, samimi ve Sakin bir yapısı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Osman Efe Kadir’in İstanbul da derdini açtığı, abi, olarka gördüğü ender kişilerden biridir. Kadir, Osman Efe’nin dediğini kulağına küpe etmiştir. İstanbul’dan Katar’a gitme serüvenin de Osman Efe’nin payı oldukça büyüktür.

Seni Çok Bekledim Osman Efe Kim

29 Ocak Cuma günü Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu’nun baş rollerinde yer aldığı dizide Özcan Deniz’in canlandırdığı Kadir karakterinin sırdaşı Osman Efe karakterine hayat veren oyun usta oyuncunun gerçek adı Şehsuvar Aktaş’dır.

Şehsuvar Aktaş Kimdir

Şahsuvar Aktaş, 1 Ocak 1964 yılında hayata gözlerini açmıştır. Şu an 57 yaşındadır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Avrupa Avrupa dizisinde kabzımal kemal rolü ile hafızalara kazınan Aktaş, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur.

sehsuvar aktas resmi

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra gerek dizi ce sinema filmlerinde gerekse yüksek lisans eğitimi ile kendisini her daim geliştirmiştir. Sektörde eğitimci konumuna yükselen Şehsuvar Aktaş 1989 – 1991 yılları arasında Anadolu Üniversitesinde Tiyatro Bölümünde öğretim üyeliği yapmıştır. En son ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Çoban Şehmuz karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu