Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kanalı Konusu Belli Oldu!

Seni Çok Bekledim Oyuncuları daha doğrusu baş rol oyuncusu netlik kazandı. Duygu dolu bir aşk hikayesini ekranlara getirecek olan dizide yer alan oyuncuların kimler olduğunu açıklayacağız. Bunun yanında Seni Çok bekledim hangi kanal da yayınlanacağını ve konusu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Ünlü Oyuncu Özcan Deniz geçtiğimiz sezon içinde Kral isimli dizi ile anlaştığı ve ATV ekranlarında çıkacağı haberleri kısa süre içinde yayılsa da ATV mevcut devam eden dizilerin olmasını ve yaz dizilerinin devam edip etmeme konusunda göre diziye onay vereceği duyulmasında sonra Kral dizisi rafa kalktı.

Seni Çok Bekledim oyuncuları

Asmalı Konak dizisi ile milyonların sevgisini ve beğenisi kazanan ünlü oyuncu ve şarkıcı Seni çok bekledim isimli dizide sadece oyuncu olmayacak. Bunun yanında dizinin proje tasarımını da kendisi üstleneceği haberleri geldi.

Özcan Deniz anlaşılan o ki daha önce yer aldığı dizilerin çekim mekanlarını çok beğenmediği için yıllarca oyunculuk tecrübesinden elde ettiği bilgi ile Seni Çok Sevdim isimli dizinin proje tasarımcısı olacak. Bu yönü ile Özcan Deniz açısından da yeni bir durum olacak.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları

Seni Çok Bekledim oyuncuları yavaş yavaş belli olmaya başladı. İlk olarak erke baş rol oyuncusu Özcan deniz oldu. Özcan Deniz’in yanına Afili aşk dizisinde Ayşe karakteri ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Burcu Özberk’in bayan baş rol için ismi geçtiğini ama henüz netlik kazanmadığını söyleyebiliriz.

Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu görseli

Özcan Deniz’e dizide eşlik etmesi için eski tiyatroculardan önemli isimlerin de Özcan Deniz’e dizi de eşlik edeceğini ama henüz isimleri belli olmadı.

Özcan Deniz

“Asmalı Konak” dizisiyle fenomen olan oyuncu 1972, Ankara doğumludur. Kürt kökenli olan oyuncu hem şarkıcı hem de oyuncu olan yetenekli kişilerden bir tanesi. Ankara’da doğmuştur, çocukluk ve gençlik yıllarında Aydın’da yaşamıştır.

En Son Kral dizisinde baş rol olarak adı geçse de yakın zamanda kral dizinin rafa kalkması ile yeni dizi olan Seni Çok sevdim dizine baş rol oldu. En Son İstanbullu gelin dizisinde önemli bir başarıya imza atan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, Küçük yaşta piyes yazıp oynamıştır. 1985 yılında sesiyle dikkat çeken oyuncu aranan bir orkestra solisti olmuştur.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Özcan Deniz

1988 yılında İstanbul’a gelmiş bir yıl sonrasında ise Almanya’ya gitmiştir. Burada sesiyle herkesi etkilemeyi başaran oyuncu 1992 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. 1994 yılında onu oyuncu olarak görmek isteyen Memduh Ün ona filminde oynamayı teklif etmiştir.

“Ona Sevdiğimi Söyle” filmi ile ilk kez oyuncu olarak ekranlara gelmiştir. Bir taraftan oyunculuk üzerine çalışan deniz, bir taraftan da albüm çalışmalarına hız vermiş. Bir dönemin en sevilen parçalarından olan “Yalan Mı?” “Leyla” “Çoban yıldızı” şarkıları ile sevenlerinden tam not almıştır. Sosyal projelerde de oldukça aktif olan Özcan Deniz hem yönetmen hem de oyuncu kişiliği ile oldukça yetenekli biri.


İrem Helvacıoğlu

Şubat 1990 yılında Almanya’da hayata gözlerini açmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.irem helvacioglu resmi

İrem Helvacıoğlu, “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde Esra karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu, TV karşısına 2010 yılında “Behzat Ç bir Ankara polisiyesi” dizisi ile çıktı.

Daha sonra “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin 3. Sezonunda Nurbahar Hatun karakterine hayat verdi ve buradaki performansıyla yıldızı parlamış oldu.

“Aşkın Dili”, “Güneşin Kızları”, “no 309”, “organik Aşk Hikayesi” isimli yapımlarda rol alan oyuncu “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde başrolde oynamıştır. Dizide Nefes rolüyle herkesten tam not alan oyuncu Seni Çok Bekledim kadın başrol oyuncusu oldu.


İlhan Şen

1987 yılında dünyaya gelen oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur.ilhan sen resmi 2009 yılında Best Model of The World yarışmasında Avrupa’nın en iyi modeli olmuştur. Son olarak “Ramo” dizisinde Neco karakterine hayat vermiştir.

İlhan Şen Dizileri

  • Seni Çok Bekledim – 2020
  • Ramo (Neco) – 2019 / 2020
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Ferman) – 2019
  • Şahin Tepesi (Mete) – 2018
  • Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Şehzade Alaaddin) – 2018

Caner Şahin

1992 senesinde dünyaya gelen oyuncu, Eskişehir Fen Lisesi mezunudur. Liseden sonra İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmasına rağmen bir senenin ardından İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçmiştir. Nefes Nefese Oyuncuları Caner Şahin ResmiBu bölümden mezun olan oyuncu, 1,84 boyunda ve 85 kilodur. Daha önce “Babam Ve Ailesi” adlı dizi ile dizi sektörüne başarılı bir adım atmıştır. Bu dizide Kadir karakterine hayat veren Caner Şahin, “Tutsak” dizisinde Bahadır karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır. Son olarak “Kuzgun” dizisinde Kartal karakterine hayat vermiştir.


Yıldız Kültür

Son olarak “Kuruluş Osman” dizisinde Şifacı Rabia Ana karakterine hayat vermiş olan oyuncu Seni Çok Bekledim dizisine dahil oldu. 165 cm boyunda olan usta oyuncu Savaş Kültür ile evlenmiş ama 2016 yılında ayrılma kararı almıştır.

yildiz kultur resmi

1944 yılında dünyaya gelen usta oyuncunun doğum yeri ise Ankara. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan Kültür, oğlak burcudur. Pek çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Kalk Gidelim” dizisinde rol almıştır. Dizide Mümine karakterine hayat vermiştir.


 

Mustafa Uğurlu

Kasım 1955 yılında Karaman ilimizde hayata gözlerini açan usta oyuncu yay burcudur.mustafa ugurlu resmi

İlk kez kamera karşısına 1993 yılında “Rıza Beyler” dizisi ile çıkan Mustafa Uğurlu, ilk sinema deneyimini dört sene sonra 1997 yılında “Ağır Roman” isimli sinema filminde Reis karakterine hayat vermesi ile bu sektöre de adım atan usta oyuncu 1993 yılından bu zamana kadar toplamda 36 projede yer aldı. Son olarak “Çarpışma” dizisinde rol almıştır. 


Durul Bazan

20 Eylül 1972 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. durul bazan resmi

2000 yıllında “Çarli İş başında” isimli dizide Tarkan karakterine hayat vermesi ile bir anda kendisini dizi sektörünün içinde bulur. 2000 yılında başladığı bu sektör de toplamda 46 ayrı dizi yada filmlerde kendi adını oyuncu kadrosuna yazdırmıştır. Son olarak “Aşk Ağlatır” dizisinde Bekir rolüne hayat vermiştir. 


Seni Çok Bekledim Konusu

Yıllar önce doğan bir aşk hikayesinin iki tarafı. Birbirlerine yakın olsa da araya giren zaman aşklarını hiç bir zaman söndürmez. Aksine daha da alevlendirir. Artık aşkına sahip çıkmak isteyen (Özcan Deniz) yılarca beklediği aşkına kavuşmak için harekete geçecek. Hem romantik hem de dram bir arada olacak olan dizide aşkı için yıllarca bekleyen bir adamın hikayesi anlatılacak.

Hep bir gün döneceğini beklediği aşkı bir gün çıkageldiğinde işler sanıldığı gibi kolay olmayacak. Her şey tam da rayına oturdu derken hiç beklemedikleri olaylar ikiliyi yeniden ayırmaya çalışacak. Tabi yıllarca aşkını beklemiş olan (Özcan Deniz) ise bu defa pes etmeyecek.

Seni Çok Bekledim Hangi Kanalda?

Skala Medyanın yapımını üstlendiği ve baş rolünde Özcan Deniz’in yer alacağı Seni çok bekledim Star TV ekranlarında yayınlanacak. Geçen Sene İstanbul Gelin isimli dizide Star Tv de yayınlanmış ve ciddi reyting elde etmişti.

Star TV bu reytingleri yeniden elde etmek için yine Özcan Deniz ile anlaştı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu yeni sezonda Seni Çok Sevdim dizisinde Star TV ekranlarında olacak. Birbirinden önemli isimlerin adının geçtiği Seni Çok Bekledim Oyuncuları %100 olarak netlik kazanmadı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu