Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kanalı Konusu Belli Oldu!

Seni Çok Bekledim Oyuncuları daha doğrusu baş rol oyuncusu netlik kazandı. Duygu dolu bir aşk hikayesini ekranlara getirecek olan dizide yer alan oyuncuların kimler olduğunu açıklayacağız. Bunun yanında Seni Çok bekledim hangi kanalda yayınlanacağını ve konusu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Seni Çok Bekledim oyuncuları

Asmalı Konak dizisi ile milyonların sevgisini ve beğenisi kazanan ünlü oyuncu ve şarkıcı Seni çok bekledim isimli dizide sadece oyuncu olmayacak bunun yanında dizinin proje tasarımını da kendisi üstleneceği haberleri geldi.

Özcan Deniz anlaşılan o ki daha önce yer aldığı dizilerin çekim mekanlarını çok beğenmediği için yıllarca oyunculuk tecrübesinden elde ettiği bilgi ile Seni Çok Sevdim isimli dizinin proje tasarımcısı olacak. Bu yönü ile Özcan Deniz açısından da yeni bir durum olacak.Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu görseli

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide ailesinden uzakta olan bir iş adamı olan Kadir ile babasız büyümüş fotoğrafçı bir genç kız olan Ayliz beklemedikleri anda birbirlerinin hayatlarına dahil olacak. Birlikte bir mucizeye tanıklık edecekler.

Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu

Star TV ekranlarında yakında yayın hayatına başlayacak olan Seni Çok Bekledim oyuncu kadrosu ve karakterleri şunlar:

 • Özcan Deniz (Kadir)
 • İrem Helvacıoğlu (Ayliz)
 • İlhan Şen (Erol)
 • Lila Gürmen (Mihre)
 • Caner Şahin (Selahattin)
 • Yıldız Kültür (Hidayet)
 • Mustafa Uğurlu (Cemal)
 • Ali İpin (Rıza)
 • Durul Bazan (İsmet)
 • Türkü Turan (Zahide)
 • Şehsuvar Aktaş (Zahide)
 • Selen Domaç (Songül)
 • Mehmet Ulay (Davut)
 • Gürkan Güzeyhuz (Serkan)
 • Damla Makar (Nezahat)
 • Sibel Şişman (Şebnem)
 • Ömer Gökay Şanlıer (Umut)
 • Hakan Ummak (Zaza)
 • Nihan Büyükağaç (Sibel)
 • Kübra Kip (Karakteri belli değil)

Seni Çok Bekledim Oyuncuları

29 Ocak 2021 tarihinde Star TV ekranlarında ilk bölümü ile ekrana gelen dizide yer alan oyuncuların karakter açıklaması alt kısımda detaylı olarka açıklanmıştır.

Özcan Deniz (Kadir)

“Asmalı Konak” dizisiyle fenomen olan oyuncu 1972, Ankara doğumludur. Kürt kökenli olan oyuncu hem şarkıcı hem de oyuncu olan yetenekli kişilerden bir tanesi. Ankara’da doğmuştur, çocukluk ve gençlik yıllarında Aydın’da yaşamıştır.

En Son Kral dizisinde baş rol olarak adı geçse de yakın zamanda kral dizinin rafa kalkması ile yeni dizi olan Seni Çok sevdim dizine baş rol oldu. En Son İstanbullu gelin dizisinde önemli bir başarıya imza atan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, Küçük yaşta piyes yazıp oynamıştır. 1985 yılında sesiyle dikkat çeken oyuncu aranan bir orkestra solisti olmuştur.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Özcan Deniz

1988 yılında İstanbul’a gelmiş bir yıl sonrasında ise Almanya’ya gitmiştir. Burada sesiyle herkesi etkilemeyi başaran oyuncu 1992 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. 1994 yılında onu oyuncu olarak görmek isteyen Memduh Ün ona filminde oynamayı teklif etmiştir.

“Ona Sevdiğimi Söyle” filmi ile ilk kez oyuncu olarak ekranlara gelmiştir. Bir taraftan oyunculuk üzerine çalışan deniz, bir taraftan da albüm çalışmalarına hız vermiş. Bir dönemin en sevilen parçalarından olan “Yalan Mı?” “Leyla” “Çoban yıldızı” şarkıları ile sevenlerinden tam not almıştır. Sosyal projelerde de oldukça aktif olan Özcan Deniz hem yönetmen hem de oyuncu kişiliği ile oldukça yetenekli biri. Seni Çok bekledim Kadir karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.


İrem Helvacıoğlu (Ayliz)

Şubat 1990 yılında Almanya’da hayata gözlerini açmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.irem helvacioglu resmi

İrem Helvacıoğlu, “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde Esra karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu, TV karşısına 2010 yılında “Behzat Ç bir Ankara polisiyesi” dizisi ile çıktı.

Daha sonra “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin 3. Sezonunda Nurbahar Hatun karakterine hayat verdi ve buradaki performansıyla yıldızı parlamış oldu.

“Aşkın Dili”, “Güneşin Kızları”, “no 309”, “organik Aşk Hikayesi” isimli yapımlarda rol alan oyuncu “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde başrolde oynamıştır. Dizide Nefes rolüyle herkesten tam not alan oyuncu Seni Çok Bekledim kadın başrol oyuncusu oldu. Seni Çok Bekledim Ayliz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.


İlhan Şen (Erol)

1987 yılında dünyaya gelen oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur.ilhan sen resmi 2009 yılında Best Model of The World yarışmasında Avrupa’nın en iyi modeli olmuştur. Son olarak “Ramo” dizisinde Neco karakterine hayat vermiştir.

İlhan Şen Dizileri

 • Seni Çok Bekledim – 2020
 • Ramo (Neco) – 2019 / 2020
 • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Ferman) – 2019
 • Şahin Tepesi (Mete) – 2018
 • Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Şehzade Alaaddin) – 2018

Star TV de 29 Ocak tarihinde yayınlanan ve dizinin ana konusunda Erol’un geçmişinde Akliz2in ikiz kardeşi olduğu üzerine kurulu farklı bir hikaye izleyeceğiz. Seni Çok bekledim Erol karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Lila Gürmen (Mihre)

19 Şubat 1966 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, 167 cm boyunda 52 kg ağırlığındadır. Viyana’da şan eğitimi alan oyuncu, Hollywood Acting Workshop’ta eğitim almıştır.

lila gurmen resmi

Fransa’da dizi ve filmlerde rol almış olan oyuncu, Türkiye’nin ilk dizisi olan kadrosunda Kadir İnanır’ın olduğu “İzmir Çetesi” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Rum Meyhane Sahibi Katya rolüne hayat verdi.

“Firar”, “Karadayı”, “Bir Yalnızlık Şarkısı”, “Ağlama Anne”, “Aşk ve Gurur”, “Geçmiş”, “Hatırla Gönül” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Kadir’in öz annesi olan Mihre evladı olarak bildiği Erol’un aslında kendi evladı olmadığını, Selahattin kendi öz oğlu olduğunu çok sonra öğrenecek. Seni Çok bekledim Mihre karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Caner Şahin (Selahattin)

1992 senesinde dünyaya gelen oyuncu, Eskişehir Fen Lisesi mezunudur. Liseden sonra İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmasına rağmen bir senenin ardından İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçmiştir.

Nefes Nefese Oyuncuları Caner Şahin ResmiBu bölümden mezun olan oyuncu, 1,84 boyunda ve 85 kilodur. Daha önce “Babam Ve Ailesi” adlı dizi ile dizi sektörüne başarılı bir adım atmıştır. Bu dizide Kadir karakterine hayat veren Caner Şahin, “Tutsak” dizisinde Bahadır karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır. Son olarak “Kuzgun” dizisinde Kartal karakterine hayat vermiştir.

Özcan Deniz’in canlandırdığı Kadir karakterinin öz kardeşidir. Ancak Kadir bunu çok sonra öğrenecek. Kendi kardeşi olarak Erol’u bilen Kadir Selahattin’in kendi kardeşi olduğunu uzun bir süre arayacak. Seni Çok bekledim Selahattin karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Yıldız Kültür (Hidayet)

Son olarak “Kuruluş Osman” dizisinde Şifacı Rabia Ana karakterine hayat vermiş olan oyuncu Seni Çok Bekledim dizisine dahil oldu. 165 cm boyunda olan usta oyuncu Savaş Kültür ile evlenmiş ama 2016 yılında ayrılma kararı almıştır.

yildiz kultur resmi

1944 yılında dünyaya gelen usta oyuncunun doğum yeri ise Ankara. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan Kültür, oğlak burcudur. Pek çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Kalk Gidelim” dizisinde rol almıştır. Dizide Mümine karakterine hayat vermiştir. Selahattin’i büyüten aynı zamanda İsmet ile Zaza’nın da annesi olan Seni çok bekledim Hidayet karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Mustafa Uğurlu (Cemal)

Kasım 1955 yılında Karaman ilimizde hayata gözlerini açan usta oyuncu yay burcudur.mustafa ugurlu resmi

İlk kez kamera karşısına 1993 yılında “Rıza Beyler” dizisi ile çıkan Mustafa Uğurlu, ilk sinema deneyimini dört sene sonra 1997 yılında “Ağır Roman” isimli sinema filminde Reis karakterine hayat vermesi ile bu sektöre de adım atan usta oyuncu 1993 yılından bu zamana kadar toplamda 36 projede yer aldı. Son olarak “Çarpışma” dizisinde rol almıştır. 

Mihra’nin ilk nişanlısıdır. Ancak nişanlandıktan sonra Mihre Kadir’in babası Rıza ile tanışıp onunla evlenmiştir. Rıza depremde kaybolunca Mihre babasının evine gitmiş, orada Cemal ilye yeniden evlenmiştir. Seni Çok Bekledim Cemal karakteri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.


Ali İpin (Rıza)

Kadir’in öz babasıdır. 27 yıl boyunca Cemal bunu herkesten saklamıştır. Seni Çok bekledim dizisinde Rıza karakterine hayat veren aynı zamanda Özcan Deniz’in canlandırdığı Kadir’in de babası olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Ali İpin’dir.

ali ipin

Usta oyuncu “Güzel Köylü” dizisiyle hafızalara yer etmiştir. Ali İpin Rıza karakteri öncesinde 2020 yılında Eltilerin savaşı filminde rol almıştır. Seni Çok bekledim Rıza karakteri hakkında kapsamlı bilgi almak için tıklayınız.


Durul Bazan (İsmet)

20 Eylül 1972 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. durul bazan resmi

2000 yıllında “Çarli İş başında” isimli dizide Tarkan karakterine hayat vermesi ile bir anda kendisini dizi sektörünün içinde bulur. 2000 yılında başladığı bu sektör de toplamda 46 ayrı dizi yada filmlerde kendi adını oyuncu kadrosuna yazdırmıştır. Son olarak “Aşk Ağlatır” dizisinde Bekir rolüne hayat vermiştir. Kadir ve ailesinin çalışanıdır. Seni Çok bekledim İsmet karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.


Türkü Turan (Zahide)

1985, Bodrum doğumlu olan güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji Bölümü mezunudur.

Son olarak bir internet dizisi olan “Yaşayamayanlar” dizisinde Zehra karakterine hayat vermiş olan Turan, 2014 yılında rol aldığı “Maral” dizisindeki oyunculuğu ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bu dizide Arya rolünü canlandırmış olan Türkü Turan, “Tatar Ramazan” dizisinde Ayşe ile seyirciyle buluşmuştur.bir litre gözyaşı kıvılcım kim türkü turan resmi“Adını Feriha Koydum” dizisinde Meryem olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde de Nihal rolüyle beğeni almıştır. “Annem” adlı dizide canlandırdığı Pınar rolüyle sektöre adım atmış olan Turan, “Şubat” ve “Kosmos” adlı yapımlardaki başarısıyla tam not almıştır.

Yer aldığı bir diğer yapım olan “Dolunay” dizisinde Alya rolüyle ekranlara gelen oyuncunun rol aldığı son sinema filmi ise “Put Şeylere” adlı filmdir. Bir Litre Gözyaşı Kıvılcım karakterine hayat vermiştir. İsmet’in eşidir. Kadir’in öz kardeşi olan Selahattin’in eşidir. Ayrıca Umut’un da annesidir. Seni Çok Bekledim Zahide karakteri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Şehsuvar Aktaş (Osman Efe)

En son Hercai kadrosuna Çoban Şehmuz karakterine hayat veren usta oyuncu Şehsuvar Aktaş TRT 1 ekranlarında yayınlanan Avrupa Avrupa dizisinde kabzımal kemal rolü ile hafızalara kazınmıştı.sehsuvar aktas resmi

Sadece dizisi oyuncusu değil, kamera önü oyunculuğu öncesinde Tiyatro sahneleri ile popüler olmuştur. Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu olan Şahsuvar Aktaş, 1 Ocak 1964 yılında hayata gözlerini açmıştır.

Oyunculuk üzerine Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. Lisans eğitimi ile yetinmeyen popüler oyuncu hem yüksek lisansını hem de doktorasını bu üniversitede tamamlamıştır.

1989 – 1991 yılları arasında Anadolu Üniversitesinde Tiyatro Bölümünde öğretim üyeliği yapmıştır. Son olarak “Hercai” dizisinde Çoban Şehmuz rolüne hayat vermiştir. Seni Çok Bekledim Osman Efe karakteri hakkında çok daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Selen Domaç (Songül)

Seni Çok bekledim dizisinde Songül karakterine can veren oyuncunun gerçek ismi Selen Domaç’dır. Selen 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 169 cm boyunda ve 57 kg ağırlığındadır. Başak burcu olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Konservatuvar mezunudur.selen domac resmi

“Yeter”, “Serçe sarayı”, “Kümes”, “Farklı Desenler” adlı yapımlarda yer almıştır. Son olarak “Hizmetçiler” dizisinde Hacer rolüne hayat vermiştir. Seni Çok Bekledim Songül karakteri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Mehmet Ulay (Davut)

İlk bölümde Cemal tarafında öldürülecek. Mihre’nin babası olan Davut, tüm servetin sahibidir. Cemal ise bu servete göz koyduğu için Davut Erol hakkında ki gerçeği öğrendiktne sonra onu kendi elleri ile öldürecek.

mehmet ulay resmi

Yeşilçam filmlerinin usta oyuncusu Mehmet Ulay Seni Çok Bekledim dizisinde Davut rolüne hayat vermektedir.


Gürkan Güzeyhuz (Serkan)gurkan guzeyhuz resmi

Son olarak “İsimziler” dizisinde rol almıştır. Ayliz’in sevgilisi aynı zamanda Kadir’in şirketi ile anlaşma sağlayan kişidir. Gözü hep dışarıda olan sadakatsiz bir karakter.


Kübra Kip

kubra kip resmi


Damla Makar (Nezahat)damla makar resmi

İsmet ile Songü’ün kızıdır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Televi Menajerlik oyuncusudur.


Sibel Şişman (Şebnem)

sibel şişman resmi

Ayliz’in arkadaşı. Son olarak “Erkenci Kuş” dizisinde rol almıştır. Kadir ile Ayliz2in yeniden karşılaşmasında büyük pay sahibidir. Seni Çok Bekledim Şebnem karakteri hakkında çok daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.


Ömer Gökay Şanlıer (Umut)

Seni Çok bekledim dizisi Çocuk oyuncu Umut

Selahattin ile Zahide’nin oğludur. Dizi de tek çocuk oyuncu olan Ömer kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.


Hakan Ummak (Zaza)

Seni Çok Bekledim dizisi Zaza - Hakan Ummak

İsmet’in öz kardeşidir. İsmet ile birlikte İstanbul da yaşamaktadır. Ayliz2in ev arkadaşı Şebnem’e aşık olacak.


Nihan Büyükağaç (Sibel)

seni cok bekledim sibel kimdir resmi

Ayliz’in öz annesidir. Cemal ile zamanında birliktelik yaşamıştır. Erol ile Ayliz2şn de öz babasıdır. Lakin Cemal sadece Erol’un babası olduğunu bilmektedir. Seni Çok Bekledim Sibel karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Seni Çok Bekledim Konusu

Yıllar önce doğan bir aşk hikayesinin iki tarafı. Birbirlerine yakın olsa da araya giren zaman aşklarını hiç bir zaman söndürmez. Aksine daha da alevlendirir. Artık aşkına sahip çıkmak isteyen Kadir(Özcan Deniz) yılarca beklediği aşkına kavuşmak için harekete geçecek. Hem romantik hem de dram bir arada olacak olan dizide aşkı için yıllarca bekleyen bir adamın hikayesi anlatılacak.

Hep bir gün döneceğini beklediği aşkı bir gün çıkageldiğinde işler sanıldığı gibi kolay olmayacak. Her şey tam da rayına oturdu derken hiç beklemedikleri olaylar ikiliyi yeniden ayırmaya çalışacak. Tabi yıllarca aşkını beklemiş olan Kadir ise bu defa pes etmeyecek. Babasız büyümüş fotoğrafçı bir genç kız olan Ayliz ile Kadir’in aşkı sizleri etkilemeye geliyor.

Seni Çok Bekledim Hangi Kanalda?

Skala Medyanın yapımını üstlendiği ve baş rolünde Özcan Deniz’in yer alacağı Seni çok bekledim Star TV ekranlarında yayınlanacak. Geçen senelerde “İstanbullu Gelin” isimli dizide Star Tv de yayınlanmış ve ciddi reyting elde etmişti.

Star TV bu reytingleri yeniden elde etmek için yine Özcan Deniz ile anlaştı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu yeni sezonda Seni Çok Sevdim dizisinde Star TV ekranlarında olacak.

Seni Çok Bekledim Fragmanı

29 Ocak Tarihinde Star TV ekranlarında başlayan dizinin ilk fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu