Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kanalı Konusu Belli Oldu!

Seni Çok Bekledim Oyuncuları daha doğrusu baş rol oyuncusu netlik kazandı. Duygu dolu bir aşk hikayesini ekranlara getirecek olan dizide yer alan oyuncuların kimler olduğunu açıklayacağız. Bunun yanında Seni Çok bekledim hangi kanal da yayınlanacağını ve konusu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Ünlü Oyuncu Özcan Deniz geçtiğimiz sezon içinde Kral isimli dizi ile anlaştığı ve ATV ekranlarında çıkacağı haberleri kısa süre içinde yayılsa da ATV mevcut devam eden dizilerin olmasını ve yaz dizilerinin devam edip etmeme konusunda göre diziye onay vereceği duyulmasında sonra Kral dizisi rafa kalktı.

Seni Çok Bekledim oyuncuları

Asmalı Konak dizisi ile milyonların sevgisini ve beğenisi kazanan ünlü oyuncu ve şarkıcı Seni çok bekledim isimli dizide sadece oyuncu olmayacak. Bunun yanında dizinin proje tasarımını da kendisi üstleneceği haberleri geldi.

Özcan Deniz anlaşılan o ki daha önce yer aldığı dizilerin çekim mekanlarını çok beğenmediği için yıllarca oyunculuk tecrübesinden elde ettiği bilgi ile Seni Çok Sevdim isimli dizinin proje tasarımcısı olacak. Bu yönü ile Özcan Deniz açısından da yeni bir durum olacak.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları

Seni Çok Bekledim oyuncuları yavaş yavaş belli olmaya başladı. İlk olarak erke baş rol oyuncusu Özcan deniz oldu. Özcan Deniz’in yanına Afili aşk dizisinde Ayşe karakteri ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Burcu Özberk’in bayan baş rol için ismi geçtiğini ama henüz netlik kazanmadığını söyleyebiliriz.

Seni Çok Bekledim Oyuncu Kadrosu görseli

Özcan Deniz’e dizide eşlik etmesi için eski tiyatroculardan önemli isimlerin de Özcan Deniz’e dizi de eşlik edeceğini ama henüz isimleri belli olmadı.

Özcan Deniz

“Asmalı Konak” dizisiyle fenomen olan oyuncu 1972, Ankara doğumludur. Kürt kökenli olan oyuncu hem şarkıcı hem de oyuncu olan yetenekli kişilerden bir tanesi. Ankara’da doğmuştur, çocukluk ve gençlik yıllarında Aydın’da yaşamıştır.

En Son Kral dizisinde baş rol olarak adı geçse de yakın zamanda kral dizinin rafa kalkması ile yeni dizi olan Seni Çok sevdim dizine baş rol oldu. En Son İstanbullu gelin dizisinde önemli bir başarıya imza atan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, Küçük yaşta piyes yazıp oynamıştır. 1985 yılında sesiyle dikkat çeken oyuncu aranan bir orkestra solisti olmuştur.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Özcan Deniz

1988 yılında İstanbul’a gelmiş bir yıl sonrasında ise Almanya’ya gitmiştir. Burada sesiyle herkesi etkilemeyi başaran oyuncu 1992 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. 1994 yılında onu oyuncu olarak görmek isteyen Memduh Ün ona filminde oynamayı teklif etmiştir.

“Ona Sevdiğimi Söyle” filmi ile ilk kez oyuncu olarak ekranlara gelmiştir. Bir taraftan oyunculuk üzerine çalışan deniz, bir taraftan da albüm çalışmalarına hız vermiş. Bir dönemin en sevilen parçalarından olan “Yalan Mı?” “Leyla” “Çoban yıldızı” şarkıları ile sevenlerinden tam not almıştır. Sosyal projelerde de oldukça aktif olan Özcan Deniz hem yönetmen hem de oyuncu kişiliği ile oldukça yetenekli biri.

Bayan Baş rol için Burcu Özber’in adı geçtiğini ama henüz netlik kazanmadığı için Seni çok bekledim oyuncu kadrosu için ismini eklenmedi.

Seni Çok Bekledim Konusu

Yıllar önce doğan bir aşk hikayesinin iki tarafı. Birbirlerine yakın olsa da araya giren zaman aşklarını hiç bir zaman söndürmez. Aksine daha da alevlendirir. Artık aşkına sahip çıkmak isteyen (Özcan Deniz) yılarca beklediği aşkına kavuşmak için harekete geçecek. Hem romantik hem de dram bir arada olacak olan dizide aşkı için yıllarca bekleyen bir adamın hikayesi anlatılacak.

Hep bir gün döneceğini beklediği aşkı bir gün çıkageldiğinde işler sanıldığı gibi kolay olmayacak. Her şey tam da rayına oturdu derken hiç beklemedikleri olaylar ikiliyi yeniden ayırmaya çalışacak. Tabi yıllarca aşkını beklemiş olan (Özcan Deniz) ise bu defa pes etmeyecek.

Seni Çok Bekledim Hangi Kanal da

Skala Medyanın yapımını üstlendiği ve baş rolünde Özcan Deniz’in yer alacağı Seni çok bekledim Star TV ekranlarında yayınlanacak. Geçen Sene İstanbul Gelin isimli dizide Star Tv de yayınlanmış ve ciddi reyting elde etmişti.

Star TV bu reytingleri yeniden elde etmek için yine Özcan Deniz ile anlaştı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu yeni sezonda Seni Çok Sevdim dizisinde Star TV ekranlarında olacak. Birbirinden önemli isimlerin adının geçtiği Seni Çok Bekledim Oyuncuları %100 olarak netlik kazanmadı.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı