Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Şebnem Kimdir? Ayliz’in Arkadaşı

Seni Çok Bekledim Şebnem kimdir, Seni Çok Bekledim Şebnem gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Seni Çok Bekledim Şebnem Kim?

Star Tv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Seni Çok Bekledim dizisinde yer alan Şebnem karakterini dilerseniz oyuncunun kendi sözleriyle açıklayalım:

“Karakterim Şebnem’in yaşam enerjisi müzikten geliyor. Hayattaki zorlukların üstesinden tek başına gelmesi onu güçlü ve biraz da korkusuz kılmış. En yakın arkadaşı, kardeşi saydığı Ayliz dışında kimseye güvenmiyor. Ailesi olarak gördüğü tek insan o. Yeri gelince çok eğlenceli hayat dolu ama özgürlük sınırları aşıldığında bir anda sertleşen bir kadın”

Güzelliğiyle de herkesin merek konusu olan Şebnem karakterine ise bakın kim hayat veriyor!

Seni Çok Bekledim Şebnem Gerçek Adı Dizileri

Sibel Şişman Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz’in yakın arkadaşı Şebnem karakterine hayat veren oyuncudur. “Erkenci Kuş” dizisinde de izlediğimiz oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.seni cok bekledim sebnem resmi

Sibel Şişman Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Ekim 1991, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun boyu 1,74 kilosu ise 54 kg dır. Oyunculuk konusunda eğitim almaya çok önceden karar veren oyuncu üniversite tercihini de bu yönde yapıp İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.sibel sisman resmi

Star Tv yayınlanan başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın rol aldığı “Siyah İnci” dizisinde Aziz’in hapse girerken korunmasını istediği kız kardeşi Melahat diğer adıyla Meloş karakterine hayat vermiş olan oyuncu diziye sonradan dahil olsa da adından söz ettirmeyi başardı.

 

2016 yılında Atv ekranlarında yayınlanan “Yeter” adlı dizide bir muhabir olan ve dizide Miray’ın asistanı olan zengin kız Yonca’ya hayat vermiştir. Rol aldığı bir diğer dizi ise “Yılanların Öcü” adlı dizidir. Bu dizide de iyi yürekli bir kız olan Ahmet’in kardeşi Ayşe’ye hayat vermiştir. “Farklı Desenler” ve “Küçük Kıyamet” dizileri de oyuncunun oynadığı dizilerden. 

Güzel oyuncu, RH Pozitif Menajerlik kayıtlı olan oyunculardandır. Güzel oyuncu son olarak “Erkenci Kuş” dizisinde Güliz rolüyle hafızalara yer etmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu