Kim Kimdir

Seni Çok Bekledim Selahattin Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Seni Çok Bekledim Selahattin kimdir, Seni Çok Bekledim Selahattin gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv nin yeni sezon dizilerinden biri olan Özcan Deniz’in kadrosunda yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisinde her karakterin hikayesi dikkat çekici.seni cok bekledim selahattin resmi

Seni Çok Bekledim dizisinde Selahattin memleketini bırakıp eşi ve oğluyla İstanbul’a gelmiştir. Peki Seni Çok Bekledim Selahattin kimdir, gerçek adı bilgileri ne? İşte yanıtı!

Seni Çok Bekledim Selahattin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Caner Şahin Seni Çok Bekledim Selahattin karakteriyle ekranlara gelmektedir. 1992 senesinde dünyaya gelen oyuncu, Eskişehir Fen Lisesi mezunudur. Liseden sonra İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmasına rağmen bir senenin ardından İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçmiştir.caner sahin resmi

Bu bölümden mezun olan oyuncu, 1,84 boyunda ve 85 kilodur. Daha önce “Babam Ve Ailesi” adlı dizi ile dizi sektörüne başarılı bir adım atmıştır. Bu dizide Kadir karakterine hayat veren Caner Şahin, “Tutsak” dizisinde Bahadır karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

“Kuzgun” dizisinde Kartal karakterine hayat vermiş olan başarılı oyuncu yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Seni Çok Bekledim dizisinde Selahattin karakterine hayat verecektir.

Caner Şahin Dizileri ve Filmleri (Seni Çok Bekledim Selahattin)

  • Seni Çok Bekledim (Selahattin) – 2020
  • Rise of Empires Ottoman (Ali) – 2020
  • Kuzgun (Kartal) – 2019
  • Nefes Nefese (Salih) – 2018
  • Tutsak (Bahadır) – 2017
  • Babam ve Ailesi (Kadir) – 2016

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu