Oyuncu Kadrosu

Seni Çok Bekledim Songül Kimdir? (İsmet’in Eşi Songül)

Seni Çok Bekledim Songül karakteri ilk bölümde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Davut beyin Cemal tarafında öldürüldüğünü kameralar da izleyen Seni Çok bekledim dizisi Songül karakterine hayat veren oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Seni Çok Bekledim İsmet’in Eşi Songül konağın görevlisidir. Yıllardır Davut bey ve ailesine hizmet etmektedir. Eşi İsmet ise Mihre hanımın eşi avukat Cemal beyin şoförüdür. Ancak Cemal İsmet’i şoför olarka değil Kadir’in yapıtlarını haber versin diye kullanmaktadır.

Songül eşi İsmet’in yabacı kadınlara bakmasına asla tahammül edemeyen kıskanç bir o kadar tutkulu bir kadındır. Eşini her daim yanında isteyen Songül, hizmet ettiği kişiler kadar zengin olmak isteyen çıkarcı birisidir.

Seni Çok Bekledim Songül (İsmet'in Eşi) kim resmi

Davut bey, Cemal’in oğlu Erol’un gerçek hikayesini öğrendikten sonra bunun hesabını soramadan Cemal tarafından öldürülmüştür. Tüm bu anları Songül kameralardan an ve an izlemiştir. Gelecek bölümden itibaren Seni Çok Bekledim Cemal karakterini sıkıştırıp para koparmaya çalışacak.

İsmet ise eşinin aç gözlü hallerini çok sonra öğrenecek. O zaman Seni Çok bekledim İsmet karakteri eşi Songül’e uyup Cemal’den para koparmaya devam mı edecek? Yoksa tüm bu olanları Kadir’e mi söyleyecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz. 

Seni Çok Bekledim Songül Kimdir

Star TV’nin yeni dizisi olan Seni Çok Bekledim dizisinde İsmet’in eşi Songül karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Selen Domaç’dır. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Hizmetçiler dizisinde Hacer karakterine hayat vermiştir.

Selen Domaç Kimdir

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şu an 40 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. 169 cm boyunda ve 57 kg ağırlığındadır. Başak burcu olan Selen Domaç daha önce “Yeter”, “Serçe sarayı”, “Kümes”, “Farklı Desenler” ve son olarak Hizmetçiler dizilerinde rol almıştır.

selen domac resmi

Yeni projesinde Seni Çok Bekledim Songül karakterine hayat verecek olan Selen Domaç dizide İsmet’in eşi, Hırslı ve tutkulu bir kadını canlandıracak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu