Kim Kimdir

Seni Çok Bekledim Zahide Kimdir? Selahattin’in Eşi

Seni Çok Bekledim Zahide kimdir, Seni Çok Bekledim Zahide gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı, nereli sorularınızın yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Yeni sezona damga vuracak bir dizi olan Seni Çok Bekledim dizisinde Zahide, Selahattin ile evlidir, bir de dünya tatlısı oğulları vardır. Selahattin ailesini toplayıp memleketten ayrılır.seni cok bekledim zahide resmi

Zahide İstanbul’da zor günler yaşasa da en büyük desteği eşinden görür. Bakın Seni Çok Bekledim Zahide rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu kimmiş!

Seni Çok Bekledim Zahide Gerçek Adı Dizileri

Türkü Turan Seni Çok Bekledim Zahide karakteriyle sevenlerinin karşısında. Son olarak “Bir Litre Gözyaşı” dizisinde Kıvılcım rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu Seni Çok Bekledim Zahide rolüyle yeniden ekranlarda. Peki Türkü Turan kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizide veya filmde oynadı diyenler yazımızın devamını sakın kaçırmayın!turku turan resmi

1985, Bodrum doğumlu olan güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi sosyoloji Bölümü mezunudur.  Blu Tv’de yayınlanmış olan “Yaşayamayanlar” dizisinde Zehra karakterine hayat vermiş olan Turan, 2014 yılında rol aldığı “Maral” dizisindeki oyunculuğu ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bu dizide Arya rolünü canlandırmış olan Türkü Turan, “Tatar Ramazan” dizisinde Ayşe ile seyirciyle buluşmuştur.

“Adını Feriha Koydum” dizisinde Meryem olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde de Nihal rolüyle beğeni almıştır. “Annem” adlı dizide canlandırdığı Pınar rolüyle sektöre adım atmış olan Turan, “Şubat” ve “Kosmos” adlı yapımlardaki başarısıyla tam not almıştır.

Yer aldığı bir diğer yapım olan “Dolunay” dizisinde Alya rolüyle ekranlara gelen oyuncunun rol aldığı son sinema filmi ise “Put Şeylere” adlı filmdir. Türkü Turan’ın boyu 168 cm.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu