Seninle Yeniden

Seninle Yeniden Konusu Ne? Hint Dizisi Seninle Yeniden Başlıyor!

Kanal 7 Ekranlarında Hint Rüzgarları Esmeye Devam Ediyor! İşte Yeni Başlayacak Hint Dizisi Seninle Yeniden Konusu ve Hikayesi

Hint Dizisi Seninle Yeniden Konusu oldukça merak edildi. Can Yoldaşım dizisinden sonra başlayan Düşman Başına dizisi, Hint Dizi severleri tarafından pek rağbet görmeyince, kanal yerine yeni bir dizi ile anlaşma sağladı. Peni Kanal 7 Hint dizisi Seninle Yeniden Konusu ve hikayesi ne? Neyi anlatacak? İşte detaylar…

=> Seninle Yeniden Pallavi Kimdir bilgi almak için lütfen linke tıklayınız.

26 Eylül 2022 tarihinden başlayacak olan Kanal 7’nin yeni Hint dizisi için artık geri sayım başladı. Hint Dizi severlerinin oldukça merak ettiği dizide anlatılacak olan hikaye, toplumun içinden gelen, sanki içimizden bir konuyu anlatacak.

=> Seninle Yeniden Ne Zaman Final Yapacak bilgi almak için lütfen linke tıklayınız.

Seninle Yeniden Hint Dizisi

Son zamanlarda kadına şiddete karşı ülke çapında farkındalık oluşturulurken, Hint dizilerinde zaman zaman kadına karşı şiddetin devam etmesi, toplumda büyük yankı uyandırdı. Bu defa Kanal 7 tam da beklentilere göre romantik olduğu kadar, kadına şiddet konusunda dikkat çeken diziyi yayınlanacak.

Dul kalmanın hor görülmediği, kadınlarda bu hayatın bir parçası olduğunu, bazı toplumlarda eşi ölse dahi başka biri ile evlenmenin yasaklandığı dünyada, bu durumun artık çok geride kaldığını izleyiciye aktaracak.

Hint Dizisi Seninle Yeniden Konusu

Seninle Yeniden Hint Dizisinin Konusu; Genç ve güzel Pallavi Mandaar ile evlenir. Deshmuk ailesine gelin giden Pallavi, kendi ailesinden çok kocasının ailesini önemser. Lakin kocası Mandaar vefat etmesi ile Pallavi genç yaşında dul kalır.

Seninle Yeniden Konusu Ne
Hint Dizisi Seninle Yeniden Konusu

Pallavi, kocası öldükten sonra annesinin ve babasının evine gitmek yerine, kaynanası ile yaşamaya devam eder. Kaynanası da Pallavi’yi gelini değil, kızı gibi görür. Bu sebeple Pallavi’nin kaynanası, ona hayırlı bir kısmet bulup, evlendirmek istese de Pallavi gönül işlerine kalbini kapattığını söyler. Ta ki şımarık ve zengin olan, katı kalpli Raghav Rio ile karşılaşana kadar. Pallavi Raghav’ın aslında sert mizacının arkasında terk edilmiş bir çocuğu bulur. Ona aşık olur. Bir tarafta aşk ve sevgiye önem veren Pallavi, diğer tarafta paranın her şey olduğuna inan Raghav Rio’nun hikayesi, Kanal 7 ekranlarında Seninle Yeniden Hint dizisi olarak ekrana gelecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu