Seninle Yeniden

Hint Dizisi Seninle Yeniden Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Kanal 7 Ekranlarında Başlayacak Olan Seninle Yeniden Hint Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak? İşte Cevabı

Hint Dizisi Seninle Yeniden Ne Zaman Final Yapacak? Şimdiden merak ediliyor. Seninle Yeniden Hint Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak? Sorusunun cevabı, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Seninle Yeniden Hint Dizisi Pallavi Kimdir bilgi almak için lütfen linke tıklayınız.

Kanal 7 ekranlarında Hint rüzgarları esmeye devam ediyor. Şu sıralar eski dizlerle ayakta kalmaya çalışan kanal, yeni dizileri satın almaya başladı. Bunlardan ilki Düşman Başına olurken, izleyici Düşman Başına dizisini çok beğenemedi. Şimdi ise romantik ve duygusal sahneleri ile ön plana çıkan, Seninle Yeniden dizisi 26 Eylül 2022 tarihinden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Bilindiği üzere Kanal 7 yayın politikası gereği 120 dakikalık zaman zarfı içerisinde bölümleri yayınlamaya çalışıyor. Özellikle gündüz yayınlanan dizi için belirlenen süre 120 dakika olduğu biliniyor. Gündüz kuşlağına yeni ve farklı programlar eklendiğinde ise bu süre 100 dakikaya kadar düşebiliyor (Reklamlar dahil)

Seninle Yeniden Hint Dizisi

Hindistan’da genel de bölümler reklamsız hali 20 dakika olduğu için kanal da buna uygun yayın politikası gerçekleştiriyor. Çoğu zaman Hindistan da 4 ya da 5 bölüm ekrana gelen diziyi, ülkemizde bir bölüm olarak yayınlanıyor.

Daha önce yapıldığı gibi yeni dizilerin toplum tarafından tanınması için ilk bölümler de 120 dakika yerine, 140 dakika gibi sürelerle dizi yayınlanmakta. Bu durumu da hesaba katıldığında Seninle Yeniden Final tarihi de netlik kazanıyor.

Seninle Yeniden Ne Zaman Final Yapacak

Hindistan da 20’şer dakika olarak toplamda 246 bölüm yayınlanmıştır. Ülkemizde ise 50 bölüm olarak yayınlanacak. 26 Eylül 2022 tarihînde başlayacak olan Hint Dizisi Seninle Yeniden Ne Zaman Final Yapacak? sorusunun cevabı de kendiliğinden ortaya çıkıyor.

Seninle Yeniden Ne Zaman Final Yapacak

26 Eylül 2022 tarihinde başlayacak olan kanal 7’nin yeni Hint dizisi, 15 Kasım 2022 tarihinde Seninle Yeniden Final yapacak. Lakin dizinin bölüm sayısının az olması nedeniyle, sadece hafta içi yayınlanıp, hafta sonu yayınlanmaması kanal tarafından planlanması halinde, Seninle Yeniden Hint Dizisi Final tarihi 2 Aralık Cuma günü olacaktır.

Hint Dizisi Seninle Yeniden Final Tarihleri

Her gün yayınlanırsa: 15 Kasım 2022

Hafta içi her gün yayınlanırsa: 2 Aralık Cuma

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu