Sensiz Olmaz 1. Bölüm 18 Eylül Özeti Ve Fragmanı

Kanal7 ekranlarında yeniden 18 Eylül 2017 günü yayınlanacak olan Sensiz Olmaz (Rangrasiya) adlı dizinin Saurabah Irani,Shivani Shah, Guatam Hegde kaleme alırken yönetmen koltuğunda Sidharth Sengupta oturduğu dizi Romantik – Dram türünde ve 2013 yılında yayınlanmıştır. Sensiz Olmaz (Rangrasiya) adlı dizi iki gençin aşkını anlatacak. Dizibilgi.net ailesi olarak bu günden itibaren dizi özeti ve fragmanı yayınlanacaktır. Keyifle okumanız dileğiyle..

Sensiz Olmaz 18 Eylül 1. Bölüm Özeti

Pervati Küçük yaşta anne ve babası kölerine gelirken teröristler tarafından öldürülür. Teyzesi Pervari’ye bakmaya başlar. Diğer taraftan annesi babasını yani evi terk eden Rudra psikolojik olarak çöküntüye girer. babasının dolduruşları ile güzel kadınların kesinlikle eşlerini aldattığı bilinç altına yerleşir. Bilinç altındaki bu düşünce ileride ki bölümlerde bolca karşımıza çıkacak. 

Aradan 15 yıl geçer. öğle uykusuna yatan Pervati rüyasında Mahallenin kızları ile birlikte çölden geçip testilerine su doldurmaya giderken yolda yaralı bir deve ile karşılaşır. Pervati en yakın arkadaşından yakınlardan şifalı ot bulmasını kendisi de deve ile ilgilenip ayakta tutmaya çalışır. Bu sırada uzaktan başka bir deve ile geçmekte olan  birisinden yardım ister. Deve ile giden yönünü adam yönünü Pervati’ye doğru dönüp yaklaştıkça elinde silah ve asker üniformalı birisi ama kendi askerleri olmadığını bsd askeri olduğunu görünce Pervati kaçmak ister ancak ayağı kayıp düşer.

Gelen asker Pervati’nin çevresine halka şeklinde benzin döküp, döktüğü benzine ateş edip yakmaya başlar. Pervati etrafında alevler yükselirken bir taraftan elinde silahla karşısında BSD askeri durmakta ve ne yapacağını bilemez durumdadır. Nefes nefese uyanır ve Rabbine şükreder. Pervati annesi ve babasının katili BSD askeri olduğunu duymuş ve çocukluktan belli Bsd askerini rüyasında görmekte ve içindeki korkuya engel olamamaktadır. Pervati Birpur’da yaşamaktadır. Buradaki geleneklere göre gelin seçilebilmesi için ayine katılıp dua edip kaseye adını yazması ve içerisine süt koyup yılanın içerisinden bir tanesinden süt içmesi gerek. Pervati kaseye adını yazar ve dua eder. Binpur kralı da ayine katılır. yılan Pervati’nin kasesinden sütü içer. damat olarak sınırın diğer tarafında gelen gelecek. Damat Bayan takunyanın yeğenidir. Pervati sınırın diğer tarafına gelin olarak gidecektir.

Rudra ise büyür ve  çok acımasız bir BSD subayı olur. Gizli görevle Pervati’nin toprakları olan Birpur’a gizli göreve gider. Pervat’i ise çeyizlerini almaya şehre gider. Birpur kralı takur müttefikelri ile silah alış verişini çeyiz malzemelerinin arasına Pervati’nin haberi olmadan çeyiz dükkanı sahibi Kesari yerleştirir. Bu sırada BSd askerleri çeyiz dükkanını kontrole gelir. Durumdan paniklenen Kesari Yakalanmamak için kızlar ile gizlice gönderdiği silahı kızların elinden alıp öldürün talimatı verir.

Kızları yolda kesarinin adamları bulup ellerindeki gelinliği ve içindeki silahı alır. Pervati’nin en yakın arkadasını araçtan aşağıya atarlar. Bu sırada oradan tesadüfi olarak geçmekte olan gizli görevdeki Rudra olaya müdahale edip Pervati’yi kurtarır.

 

 

Sensiz Olmaz 18 Eylül 1. Bölüm Fotoğrafları

Sensiz Olmaz 18 Eylül 1. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın