Sensiz Olmaz 1 Kasım Özeti 35. Bölüm Fragmanı #Rudra’nın Doğum Günü

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 1 Kasımda yayınlanacak olan 35. Bölümünde Pervati’yi öldürmek isteyen gizemli kişiyi Rudra bulabilecek mi? İşte Cevabı…

Sensiz Olmaz 35. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz olmaz 35. bölümde; Samrat annesi Mohini’nin kendisine kız bulmasına çok sinirlenir . Bulacağı kişinin bir garantisi olmadığını ve asla karısından başka biri ile evlenmeyeceğini söyler. Konakta ışıklar gidince gizemli kişi gene gelir hemde BSD üniforması ile Pervati gelen kişinin Rudra olduğunu zanneder ama gizemli kişi konuşunca Rudra olmadığını anlar. Bu sırada içeriye Rudra girince gizemli kişinin arkasından koşar yakalar etraf karanlık olduğu için Rudra gizemli kişinin yüzünü göremez. Gizemli kişi rudra’nın yüzüne kırmızı biber atıp bir an dalgınlıkla kaçar. Mala ise kendisine emanet edilen Pervati’yi koruyamadığı için çok üzülür.

 

Pervati Rudra’nın kendisinden sakladığını bir şeyler olduğunu bunu söylemesi konusunda baskı yapar. Rudra da asıl hedefin başkası olmadığını hedefi PErvati yani kendisi olduğunu söyler. Rudra evde Pervati’ye karşı yaşanan olayı tüm ayrıntısına kadar ev halkı ile paylaşır. Mala odalarına çekilen Rudra ve Pervati için yemek yapıp getirir. Rudra itiraz etmeyip yemeği Pervati’ye getirir. Rudra Mala’ya karşı tavırlarını kendisine karşı oynadıkları bir oyun olduğunu anladıını söyler. Rudra Pervati için kelebek görünümünde küpe alır. Samrat Maitri’ye dünkü yaşanan olayı anlatır. Yani Mohini kendisini evlendirmek için kız bakmaya götürdüğünü söyler.

 

Maitri olanları duyunca gözyaşlarına boğulur. Pervati Rudra’nın kıyafetlerinin eski olduğunu söyleyince Pervati pazardan alacağını söyler. Oradan mabede annesi ile gitmek isitediğini söyleyince Rudra annesi Mala ve Pervati’yi pazara kadar bırakır. Bu arada Maitri gerçekleri öğrenir öğrenmez soluğu Mohini’nin yanında alır. Mohini’ye sitem eder. Ama Mohini altta kalmaz Maitri’ye kısır olduğu için hakaret eder. Maitri Mohini’ye artık sözlerini dinlemeyeceğini söyler. Bu arada Rudra PErvati ve annesini sivil kıyafeti ile uzaktan izler. Rudra uzaktan izlerken askeri bayıltan birini görür ve hemen anlar. Tam Pervati’ye zarar vermek isterken Rudra yakalar. Hemen BSD karargahına götürür. Gizemli kişi 3 yıl evvel Rudra tarafından yakalanıp ceza evine tıkmıştır.

 

Cezası bitince intikam almak için bunu planladığını öğrenir. Mohini ise Samrat’a bulduğu kıza Samrat’ın evli olmadığını söylerler. Maitri evde iken kız kıça gelir. Mohini gene kıvrak zekası birazda şansı ile Maitri ile kızın birbirleri ile konuşmasına engel olurlar. Beladan kurtulan aile kutlama yapmak ister bu kutlama aynı zamanda Rudra’nın doğum günü içindir. Pervati Mala ile Rudra’nın doğum günü için çok özel bir kutlama sürprizi yaparlar. Rudra ise Pervati doğum gününü Pervati unuttuğunu düşünür. Rudra BSD karargahına gidier gitmez bilinmeyen bir numaradan Samrat konuşmasını değiştirip Pervati’yi öldüreceğini söyleyince Rudra rüzgar gibi konağa gelir.

 

Ev halkı Rudraya güzel bir süpriz yapar ve doğum günün kutlar. Rudra doğum günü kutlamasında annesi Mala ile barışır ve “Anne” diye hitap eder. Pervati’nin ikinci sürprizi ise Paro Rudra gibi giyinip küçük bir semazen yapar. Rudra’nın amir ve hanımı jaypurda güzel bir balayı için rezervasyon yaptırır. Ama Gizemli kişi diye yakaladıkları gerçek şüpheli değildir. Asıl şüpheli Pervati’nin ilk evlendiği kişinin küçük kardeşidir ve intikam almak ister.

Sensiz Olmaz 1 Kasım Fragmanı

Kanal7 Sensiz Olmaz adlı dizinin fragmanlarını yayınlamadığı için sitemizde bazı bölümlerin fragmanlarını yayınlayamıyoruz. Ancak Hindistan’da 4 bölüm bir araya gelince Türkiyede 1 bölüm yaptığı için Sensiz olmaz 35. Bölümde neler olacağını merak edenlerin video şeklinde izlemek isteyenler youtube arama bölümüne “Rangrasiya 134. Episode Fragment” şeklinde yazdıklarında ilk çıkan Türkiye’de yayınlanacak olan 35. Bölümün 1. partıdır. İyi seyirler. 

 

Sensiz Olmaz 35. Bölüm Resimleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın