Sensiz Olmaz 12. Bölüm 29 Eylül Fragmanı ve Özeti

Pervati o güzel sesi ile konağı inletirken Pervati’nin söylediği şarkı Rudra’nın annesini hatırlattığı ve küçükken aynı şarkıyı Rudra’nın annesi söylediği için eski anılarını hatırlar. Thakurain MALA eve geç gelince Raca Takur’un dikkatinden kaçmaz ve nerede kaldığını sorar. Denveer amca ise Rudra’nın annesi Thakurain MALA’dan aldığı bileziği vermek ister. Ama Pervati kabul etmez.

Sensiz Olmaz 12. Bölüm Özeti

 

Denveer amca bu konuda ısrarcı olur ve bileziği kabul eder. Pervati Bileziği alır almaz daha önce bir yerde gördüğünü ama nerede gördüğünü düşünür ama bir türlü hatırlayamaz. Mohini ise gelen misafirlere Pervati’nin yüzünü göstermeye çalışır ama Rudra herkesin içerisinde buna müsade etmeyeceğini söylese de Mohini yerde duran Pervaneyi çalıştırır ama Rudra PErvati’nin duağı kalkmadan Rudra yetişir ve kimsenin görmesine müsade etmez. Bu sarada Raca Takur’un adamları da ev ev gezip Pervati’yi aramaktadır. Pervati’yi komşulara ve çevreye gelin gezdirmeye çıkarlar. Rudra ne kadar müdahale etsede de Pervati’nin duası kalkar ve köy halkı görür. Bu sırada köyde olan Rudra’nın sevgilisi Laila da damat kıyafeti ile Rudra’yı görünce 8 yılın hesabını soracağı konusunda kendine söz verir.

Bu sarada Raca Takur’un adamların dan bir tanesi de gelinin yüzünü göremese de adının Pervati olduğunu duymuştur. Rudra ise herkes tarafından yüzü görünce panikleyip Pervati’ye kızar. Raca Takur’un adamları görmüş olabileceği ve öldürebileceğini söyler. Düğün günü sınır kapısında kocasından bile kurtardığını söyleyen Rudra’ya Pervati inanmaz ve kanıt ister. Rudra bir daha ölüm ile Pervati’nin arasına girmeyeceğini söyler. Mohini ise tüm köy halkını akşam kutlamalara herkesi davet eder. Bu sayede Pervati’nin yüzünü görüp tanıma ihtimaline karşı kurduğu bir planıdır. Akşam tüm hazırlıklar yapılır ve konuklar bir bir gelir. Konuklara hizmet etmek için dışarıdan gelen garsonlardan bir tanesi Raca Takur’un adamıdır ve Pervati’nin yüzünü görüp emin olmak ve böylelikle Raca Takur’a doğru bilgi verebilecek.

Thakurain MALA ise oğlunun düğünü görmek için çandangarka gider Raca Takur ise eşinin neden çandangarka gitmek isetediğini merak eder. Çünkü kendisinden gizli gitmeye çalışması şüphelenmesine yol açar. Bu arada davetliler arasında Rudra’nın sevgilisi de gelir ve Rudra’ya imalı şekilde konuşup düğünde dans eder ve bayılma numarası yapar. Tabi Rudra hemen koşup kendi odasına götürür. Laila cebinden çıkardığı bıçağı Rudra’nın bağazına dayayıp konu ile alakalı açıklama ister. Rudra mesleğinin gereği Laila’nın elinden bıçağı almayı başarır. Bu sırada Mohini konuklara hizmet eden kişinin elindeki Pervati’nin fotoğrafındaki adam olduğunu anlar. Thakurain MALA ise düğün evine gelir ve Rudra ile karşılaşırlar.

Sensiz Olmaz 12. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 12. Bölüm Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın