Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 13 Kasım Fragmanı 39. Bölüm Özeti #Pervati Ölür

Sensiz Olmaz adlı dizinin 13 Kasım 2017 tarihinde yayınlanacak olan 39. Bölümde Neler yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz. (Kalbi olan izlemesin. Ben iki göz iki çeşme ağlıyorum :cry: )

Sensiz Olmaz 39. Bölüm DETAYLI Özeti 

Sensiz Olmaz adlı dizinin 13 Kasımda yayınlanacak olan 39. Bölümünde; Şatapti babasından gelen 31.000 rupiyi Mohini ister. Şatapti evlilik anlaşmasında hediye töreni olması gerektiğini söyler. O yüzden bu anlaşma yerine gelmesi için hediye aşamasının gerçekleşmesini ister. Bu arada Şatapti Mohininin odasındadır. Şatapti hediye vermez isen kendim alırım deyip mohini’nin mücevherlerinin olduğu yeri açar ama içleri boştur. Mohini Şatapti’nin şaka yaptığını düşünür ama şaka değil gerçektir. Pervati ise Sunehri ve Yüzbaşı Şantanu Kumar’ın ortalıkta olmadığını söyleyince olay çok geçmeden anlaşılır. Pervati Yüzbaşı Kumar’ın Sunehri’ne aşık olduğunu hatta evlenme teklfi bile ettiğini ama kendisi buna engel olduğunu söyler.

Sensiz Olmaz 39. Bölüm Resmi1

Rudra bunu daha önce niçin söylemediğini sorar. Pervati söylemek istediğini ancak bir türlü fırsatı olmadığını söyler. Pervati olanları ev halkına da söyler Mohini suçu Pervati’ye atar. Mohini kızı Sunehri’nin kafasını karıştırdığını hatta kaçması için teşvik bile ettiğini söyler. Pervati Mohini’nin söylediklerini kabul etmediği hatta bu evliliğin olmayacağını söyler. Şantanu Kumar tekrar konağa dönüp ev halkından yaptıkları için özür diler. Pervati Kumar’a okkalı bir tokat atar. Samrat ve Sümer’de Şantanu’yu darp ederler. Sunehri Şantanu’nun ezberlettikleri lafları bir bir konuşmaya başlar. Sunehri kaçmayı kendisi istediğini söyler. Şantanu kimsesiz oluşunu ortaya koyup duygu sömürüsüne başlar. Şantanu korumalık görevini artık yapmak istemediğini ve evden ayrılmak istediğini söyler.

Sensiz Olmaz 39. Bölüm Resmi7

Denveer Şantanu Kumar’ı evden çıkmadan durdurur. Kızı ile evlenmesini gerçekten isteyip istemediğini sorar. Kumar gerçekten sevdiğini ve evlenmek istediğini söyleyince Denveer kızını Şantanu Kumar’a verir. Hemen nikah hazırlıklarına başlarlar. Bu arada Şatapti’nin gelin görmesine gelenlerden bir tanesi Pervati’yi arayıp Kumar’ı Pervati’ye kendisinin düğününde gördüğünü söyler. Hatta düğün resimlerinde bile olduğunu resmin bir örneğini dde gönderdiğini söyler. Pervati resmi açtığında Yüzbaşı Şantanu Kumar Pervati’nin ilk eşi olan Varun’un kardeşi olduğu gerçeğini öğrenir. Hemen Rudra’yı aramak ister ama Rudra dışarı çıkmıştır. Pervati Kumar’ı suçlayan delilleri bulmak için Kumarîn odasına gider. Odada küp içerisindeki resmi görür.

Sensiz Olmaz 39. Bölüm Resmi9

Resim ilk eşi olan Varun’un resmidir. Bu sırada içeri Kumar girer ve Pevati her şeyi öğrendiği için silahını belinden çıkarıp Pervati’nin kafasına doğrultur. ASıl hedefinin Sunehrini öldürmek olduğunu söyler. Bu sırada Rudra içeri girip Pervati’nin başına Kumar’ın silah dayadığını görür. Şantanu Kumar gerçekleri Rudra’ya haykırıp özür dilemesini ister. Rudra yere çöküp özür dilerken yerde bulunan küpü alıp Şantanu’nun başına atar. Elinden silahını da alır. BSD askerleri Şantanuyu gözaltına alır tam çıkacakken Aman’ın Silahını alır ve Pervati’ye doğru ateş eder. Pervati yere düşüp bayılınca vuruldu zannederler. Kumar tekrar BSD askerleri tarafından yakalanıp nezarete götürürler. Pervati ise baygınlığı geçer eve doktor gelir ve Pervati’nin bir şeyi olmadığını söyler.

Sensiz Olmaz 39. Bölüm Resmi12

Pervati Rudra’ya hamile olduğunu söyleyince Rudra eli ayağı titrer ne diyeceğini bilemez. 9 ay sonra bebek doğar bu arada Şatapti’de hamile olduğunu söyler. Şatapti de Pervati’den 2 ay sonra kız bebek doğurur. Ev halkı hastanede Şatapti’nin yanında iken eve Şantanu kumar gelir. Kumar elleri kanlı bir şekilde Rudra’yı karşılar. Rudra Şantanu Kumar’ı silahla öldürüp Pervati’nni yanına koşar.

Sensiz Olmaz 39. Bölüm Resmi15

Pervati karnından silahla vurulmuştur. Pervati‘nin Son sözleri bebeğimize iyi bak diyerek hayata ölür (ağlamaktan gözlerim kurudu). Pervati’nin cenaze töreni yapılır. Rudra evladı ile bu hayatta yapayalnız kalmıştır. Rudra Pervati’nin ölümünün tek sorumlusu kendisi olduğunu söyleyip ağlar da ağlar. Aradan 7 yıl geçer. Bu sürede Dilsher ve Mala da vefat eder.

Sensiz Olmaz 39. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=2A128gR8uqc

Sensiz Olmaz 13 Kasım Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Nefret ediyorum hintli senaristlerden pskopat ruhlu insanlar ne oldu acep paroyu öldrünce elinize ne geçtii yahuu ?????

  2. İzlemiştim zaten ama final aklıma her geldiğinde senaristlere kızıyorum mahvettilerr ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu