Sensiz Olmaz 14. Bölüm 1 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 14. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 14. Bölüm 1 Ekimde yayınlanacak bölümde; Maitri evde yoktur. Kocası Samrat ise karısı Maitri’nin evden habersiz şekilde pazara gitmesine anlam veremez. Çünkü daha önce böyle bir şey  yapmamıştır. İşin aslı Sümer Raca Takur ile anlaşıp Rudra’yı öldürmeden para karşılığında Pervati’yi getirecekti.

Sensiz Olmaz 14. Bölüm 1 Ekim Özeti (Rangrasiya 14. Episode Summary)

Gece Sümer Pervati yerine yengesi Maitriyi Raca Takur’un adamlarına teslim eder ama Sümer yanlış kişiyi teslim ettiğini bilmiyordu. Sabah olunca gerçek ortaya çıkmıştır. Raca Takur’un adamları Sümer’i arar ve Sümer’in yaptığı bu yanlıştan dolayı çok öfkelenirler. Yarım saat içinde buluşma noktasına Pervati’yi getirmezse  yengesi Maitri’yi öldüreceğini söylerler. Sümer yaptığı yanlışı annesi le konuşurken Mohini gelini Maitri’nin kaçırıldığı lafını duyunca hene konuya dahil olur. Pervati olayı tam manası ile anlayamamıştır. Mohini bunu kullanıp gelini Maitri’nin kaçırıldığını ve karşılığında para istediklerini söyler.

Pervati en yakın arkadaşı Maitri’ye yapılanları düşündükçe kendinden geçer. Mohini konuşmasına devam edip haydutların elinden gelinini Sümer para verip kurtardığı zaman ona destek olacak bir bayan olması gerektiği gibi bir bahane uydurup Pervati’nin Sümer ile gitmesini sağlar. Pervati kendi isteği ile gitmek istediğini söyler. Sümer ile buluşma noktasına gelen Pervati arabada kalıp Sümer’in adamlar ile konuşmasını beklerken kuru dalların arasında kaçırılan yengesini görür ve hemen arabadan inip kurtarmaya gider. Bu sırada Sümer Raca Takur’un adamlarına yengesini ister ama önce Pervati’yi vermeleri halinde yengesi Maitri’yi görebileceğini söylerler.

Raca Takur’un adamı arabaya gidip Pervati’yi almaya gider ama pervati arabada yoktur. Geri gelir Sümer’i öldüresiye dövmeye başlarlar. Pervati Rabbi’nden yardım etmesi için dua eder ve bir işaret vermesini diler. Bu sırada gözüne orda bulunan sağlam kalın sopalar gözüne çarpar. Hemen sopaları alıp öldüresiye dayak yiyen Sümer’i adamların elinden kurtarırlar. Hızlıca arabaya doğru kaçıp ordan kurtulur eve sağlam bir şekilde dönerler. Düğüne artık çok az bir vakit kalmıştır. Mohini Raca Takur’un adamlarını telefon ile arayıp ilk anlaşma hala geçerli olduğunu ve plana göre devam edeceğini söyler.

Eve geç bir vakitte gelen Rudra ise evden hızlıca kaçan biri ve onu kovalayan Pervati ile karşılaşır. Pervati’nin alnı kanıyordur. Hemen eli ile bastırır kanın durması için. Evlenen bireyler alınlarının tam ortasına kırmızı boya sürme mecburiyeti vardır. Şimdi Pervati’nin alnı aynı boya sürülmüş gibi durur. Rudra buardan destekle artık Pervati hanımı olduğunu söyleyip Pervati’yi panikletip masanın üzerinde duran ifade kağıdını imzalatmaya çalışsa da nafile Pervati imzalamamakta kararlıdır. Panayır’ın son günü kral Raca Takur silah kaçıracak. Rudra ise düğün yeri olarak Panayır alanında yapmak istediğini söyler.

Sensiz Olmaz 14. Bölüm 1 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 14. Episode Fragment)

Sensiz Olmaz 14. Bölüm 1 Ekim Resimleri (Rangrasiya 14. Episode Pictures)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın