Sensiz Olmaz 15. Bölüm 2 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 15. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 2 ekimde yayınlanacak olan 15. Bölümde Mohini ile Thakurain Mala telefonda konuşmuş ancak birbirlerini tanıyamamıştır. Her iki kardeş de karşındaki sesin tanıdık olduğu noktasında hem fikirdir. Raca Takur eşinin elindeki telefonu hemen alır ve Mohini ile anlaştığı plan dahilinde Pervati’yi vermesi karşılığında Rudra’nın öldürmesini bir kez daha tekrar eder. 

Sensiz Olmaz 15. Bölüm 2 Ekim Özeti (Rangrasiya 15. Episode Summary)

Pervati ile Rudra’nın düğün Ritüellerinden biri de Zencefil sürülmesi gerekir. Gelin ile damat aralarında bir perde ile ayrılır ve gelen konuklar istediği kişinin vücuduna zencefilden sürerek evlilikleri mutlu, huzurlu, Bereketli ve daim olması adına yapılır. Gelen konuklar arasında Rudra’nın sevgilisi Laila’da vardır. Laila Rudra’nın yüzüne zencefili sürdükten sonra yerdeki geline ikram edilmek için bekletilen kasedeki zencefili alıp içerisine zehir katar. Rudra Laila’nın yüzüne zencefil sürdüğünü görür ve hemen uzaklaştırmak iste de  düğün ortasında konukların kalabalık olması nedeniyle yapamaz.

Laila bu fırsattan yararlanıp kaseyi alır ve Pervati’nin yüzüne sürer. Bu sırada Parvati karşısındaki Laila’yı hatırlar ama bir şey yapamaz ve kendisinden kötülük beklemez. Laila hemen Pervati’nin yanından uzaklaşıp düğünü terkedeceği sırada Rudra yakalar elindeki zerdeçalı görünce almak ister. Rudra’nın eli zerdeçala değince Laila hemen panikler ve elindeki zerdeçalı silmeye çalışınca, Rudra Laila’nın elindeki zehirli zerdeçalı PErvatiye sürdüğünü anlayıp hızlıca Pervati’yi suyun altına tutar. Pervati ilk başta zerdeçalın zehirli olduğunu inanmaz ama zaman geçtikçe Pervati’nin yüzü yanmaya başlar.

Rudra’nın doğru söylediğini anlar. Hemen suyun altına tutar ve Pervati’nin zehirlenmesine engel olurken odaya Laila girer elindeki bıçak ile Pervati’ye sallar ama araya Rudra girer. Laila bütün bildiklerini Pervati’ye anlatır. 8 yıldır Rudra ile birlikte olduğunu söyler. Mohini ise hain planı adım adım işleme koymaya devam eder. Para ile kandırdığı köyden bir kıza Pervati’nin gelinliğini verir bu sırada içeri Maitri girer ve gelinliği daha önce görmediği kıza Mohini’nin verdiğini görür. Mohini açıklama yapmaya bile lüzum görmez. İkinci plan ise Rudra’nın babası Dilsher’i de ortadan kaldırmaktır.

Köyden devşirdiği kıza Dilsher’in odasını temizleme bahanesi ile her tarafa yağ sürer. Dilsher odasına yağ sürüldüğünü anlayamaz. Diğer taraftan ise Raca Takur’un adamları panayır alanındaki misafirlere ikram adı altında sepetlere para doldururlar. Böylelikle Rudra’nın yakaladığı silah ve paranın borcunu ödemek için sınırın diğer tarafına ikramları BSD askerlerinin gözleri önünde geçirmeyi planlarlar. Bu esnada BSD askerlerinin dikkatini başka yöne çekme adına diğer sepetlere oyuncak silahla doldurup Rudra ‘yı rezil etmek isterler. Pervati ise kendini öldürmek istese de odaya gelen kelebek kararını değiştirmesine neden olur.

Mohini Rudra’nın ayrı gelmesi gerektiğini söyleyip Rudra’yı panayır alanına yollar. Evde Dilsher kalmıştır köyden ayarladığı kadın ise Pervati’nin aynı gelinliğini giyip Dilsher’in odasına ateş atar. Mohininin planında olmayan Sunehri’nin panayır alanından küpelerini unuttuğu için geri gelmesi ve yangına müdahale etmesi Dilsher’in hayatını kurtarabilmek adına çevreden yardım toplar. Sunehri Babası Denweer’i arayıp evde yangın çıktığını söyler. Denweer hemen Samrat ile eve giderler. Yangından Dilsher’i kurtarıp hastaneye kaldırırlar. Rudra silahların geçek olmadığını anlayınca oyunu çözer ve Pervati’nin yanına koşar. Karşısında Raca Takur’u görür. Pervati Raca Takur’un arkasına saklanır ve Rudra ile gelmek istemez.

Sensiz Olmaz 15. Bölüm 2 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 15. Episode Fragment)

 

Sensiz Olmaz 15. Bölüm 2 Ekim Resimleri (Rangrasiya 15. Episode Pictures)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın