Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 15 Kasım Özeti 41. Bölüm Fragmanı #Mayra Eve Yerleşir

Sensiz Olmaz 41. Bölümde Neler Olacak? Sensiz Olmaz 15 Kasım Çarşamba Fragmanı Çıktı mı? Rudra ve Mayra Bir araya gelecek mi? İşte bu soruların cevabı

Sensiz Olmaz 41. Bölüm DETAYLI Özeti

Sensiz Olmaz 15 Kasımda ekranlara gelecek olan 41. Bölümde; Mayra evin bütün odalarını gezmek ister ama kimse kabul edip evin bütün odalarını gezdirmeye cesaret edemez. Mayra istenmediğini düşünüp tam çıkacakken Rudra’nın önüne diz çöküp evi gezdirmesi için yalvarır. Rudra da mecburen kabul eder. Evi ilk başta Maitri gezdirir. Şatapti gelen Mayra’nın zengin olduğunu anlayınca Mayra’yı yanına çağırır. Bu arada Mohini odasına kapanmış ve Mayra’yı Pervati’nin hayaleti olduğunu ve kendisini öldüreceğini söyleyip battaniyenin altından çıkmaz. Kocası Denveer sadece tesadüf dese de Mohini kabullenmez.

Sensiz Olmaz 41. Bölüm Resmi2

Mayra tam Pervati’nin resmini görecekken Rudra engel olur. Maitri Mayra’ya çay getirir. Mayra çayı boğazına durdurunca lavaboya gider. Lavaboda Pervati’nin giydiği salın benzerini görünce başına takıp öylece çıkıp Rudra ve Maitri’nin yanına gelir. Rudra ve Maitri Mayra’nın bu görüntüsünü görünce kilitlenir kalırlar. Mayra otel yerine burada kalıp günlük 30.000 Rupi vereceğini söyler. Sümer hemen atlayıp kabul eder. Rudra hemen olaya müdahale edip Mayra’yı kolundan tuttuğu gibi dışarı atar. Mayra evden atılmayı kabullenemez. Mayra eve girmek için bir plan yapar. Bu sırada Rudra oğlu Duruw’un moralini düzeltmek için tüm aileyi sinemaya götürmeye karar verir Duruw ise Mayra’nın da gelip gelmeyeceğini sorarken kimsenin beklemediği bir anda Mayra konağa girip bende sinemaya geliyorum dememesi her kesi şaşırtır.

Sensiz Olmaz 41. Bölüm Resmi8

Mayra evde kalmak için Sümer’e gerekli ücreti de öder. Rudra ona rağmen gitmesini isterken Ülkenin bakanı Rudra’yı telefon ile sahip olduğun evin belli bir kısmı BSD’ye ait olduğunu o yüzden yeğeni Mayra’yı evinde misafir etmesini ister aksi takdirde evi BSD’ye ait olduğu için boşaltmak zorunda olacağını söyleyerek siyasi bir baskı yapınca Rudra Pervati’ye ait olan anıların bulunduğu evden çıkmaz istemez. O yüzden Rudra mecburen kabul eder. Rudra tüm aileyi toplayıp MAyra gidene kadar kimse Pervati’yi Mayra’ya bahsetmeyeceği konusunda uyarır. Rudra Duruw’a karşı sert davranınca Mayra müdahale etmek istese de Rudra müsaade etmez.

Sensiz Olmaz 41. Bölüm Resmi13

Mayra’da, Rudra’ya oğlun annesine çektiğini söyler. Mayra Rudra’ya karşı hakaretlerine devam edip karısı Rudra’ya nasıl katlandığını sorar. Rudra bu lafı duyunca içten içten ağlayarak Mayra’nın yanından ayrılır. Maitri, Rudra’nın yaralı bir baba olduğunu karısını 7 sene evvel kaybettiğinden bahsedince Mayra Rudra’nın odasına gidip yaptıklarında dolayı özür diler. Ertesi gün bayram olduğu için Koyal Duruw’dan kendisine pahalı bir bebek almasını ister. Duruw’da babasının cüzdanından para alırken Mayra yakalar ve çok kızar. Mayra cüzdanı Rudra’nın odasına koyarken yakalanır ama çaktırmak istemez. Mayra Duruw’a odasını toplaması karşılığında Koyal’e bebek alacak kadar para vereceğini söyler.

Sensiz Olmaz 41. Bölüm Resmi14

Duruw odayı toplarken valizin altında kalır. Rudra gerçeği yalnış anlayınca bütün kinini Mayra’dan çıkarmaya çalışır. Koyal gerçekleri ortaya çıkarmak için Mayra’nın günlük olarak yaptığı video kaydını Rudra’ya gösterir. Rudra haksız yere Mayra’ya kızdığını anlar ama gidip özür dilemez

Sensiz Olmaz 41. bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=kbjnmRZFeCg

Sensiz Olmaz 41. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Evett çok az bi zaman kaldıı finalee parvatiye kaç bölüm sevdiğini söyleyemen major sap mayraya sekiz bölümde aşık oluyo, kaybetme korkusu yaşıyor ve sevdiğini söyleyip kavuşuyorlar ve selfi zamanıı ……… bu dizi böyle final olmamamıydı ??????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu