Sensiz Olmaz 16. Bölüm 3 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 16. Episode Summary And Fragment )

Rudra Raca Takur’un alnına silah dayadığı sırada Pervati arkadan gelip kafasına odun vurup bayıltır ve Raca Takur’un hayatnı kurtarır. Pervati ile Raca Takur hemen araca binip bölgeden uzaklaşır. Rudra’nın adamı Aman ise Sepetlerin içerisinde parayı bulup  Raca Takur’u suçlayıcı delilleri bulur ve amiri Rudra’nın yanına gelir. Rudra yerde baygın haldedir. Hemen yüzüne su serpip ayıltır. Rudra kalkar kalkmaz Pervati’nin nerede olduğunu sorar.

Sensiz Olmaz 16. Bölüm 3 Ekim Özeti (Rangrasiya 16. Episode Summary)

Aman Raca Takur arabası ile götürdüğünü söyleyince hemen peşlerine düşer. Pervati ise hayatında karıncayı bile incitmediği için Rudra’nın kafasına vurup bayılttığı için kendini suçlar. Singdejawat ise Pervati’nin kendini kendini suçladığı için ona kızar. Pervati içerisinde yanlış yaptın diye sesler yükselir. Bu sırada Thakurain Mala’nın hediye ettiği bilezik aracın camından yere düşer ama Pervati bunu fark edemez.  Raca Takur Pervati’yi Birpur’a gitmek yerine başka bir köye getir ve ağzından laf almaya çalışır. Pervati BSD yetkililerine hiç bir şey söylemeğini duyunca Raca Takur belinden çıkardığı silahı Pervati’nin kafasına dayar ve her şeyi yüzüne itiraf eder.

 

Silah kaçırdığını ve kaç kere Pervti’yi öldürmek istediğini söyler. Pervati duydukları karşısında şok olur ve Rudra bu güne kadar hep doğru söylediğini anlar. Nandi ablasının akıbetini sorar. Raca Takur her yıl yapılan düğünlerin sahte olduğunu ve karşıya geçirilen gelinlerin ya öldürüldüğünü ya da satıldığını söyler. Pervati bütün olanların neden yaptığını sorar. Raca Takur emrindeki insanları kontrol etmek istediği için bu güne kadar hep baskı altında tutmaya çalıştığını hatta Pervati’nin anne ve babasını da kendisi öldürdüğünü söyler. En yakın arkadaşı Bindi’yi ahil öldürdüğünü söyler.

 

Bu sırada Rudra yere düşen bileziği bulur ve aracın lastik izlerinden nereye gittiği tahmin eder. Pervati artık son anlarını yaşarken Rabbine dua eder. Raca Takur tam silahı sıkacakken onu itekleyip kaçar. Yerde bulunan kırmızı biber tozunu Raca’nın yüzüne atıp görmesini engeller. Pervati, Eline geçirdiği kütük ile iyi bir döver. Hemen oradan uzaklaşır. Bu sırada Aman Rudra’yı arayıp babası Dilsher’in yangında ağır yaralandığını ve fazla bir ümidi olmadığını söyleyince Rudra Pervati’yi aramaktan vazgeçip babasının yanına gelir. Yoğun bakımda yatan babasının yanına gelen Rudra, babasının elleri ile sıkıca tuttuğu resmi alır ve bakar. Resim Rudra’nın annesi ile kalan son resmidir. Rudra babası için çok katı davranmıştır.

 

Bu güne kadar yaptıklarından pişman olan Rudra hemen mesleği gereği olayın detaylarını öğrenmeye çalışır. Sunehri yangını Pervati yaktığını söyler. Mohini’nin planı bir bir işlemektedir. Pervati yaptıkları basın önünde BSD karargahına gider basın mensuplarının karşısında Raca Takur’dan ne duydu ise hepsini anlatır. Rudra babasını yaktığını düşündüğü için Pervati’yi hastaneye getir. Dilsher’i gösterip hastanede Pervati’yi herkesin içerisinde fırçalar. Ev halkı artık Pervati’yi düşman olarak görür. Pervati her ne kadar yapmadım dese de kimse inanmaz. Bu sırada Raca Takur’ın evi için arama izni çıkar hemen Rudra adamları evi ararlar. Raca Takur ile çekilmiş annesinin resmini görünce nefesi kesilir şoka girer. Rudra Gördüklerine inanamaz.

Sensiz Olmaz 16. Bölüm 3 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 16. Episode Fragment)

 

 

Sensiz Olmaz 16. Bölüm 3 Ekim Resimleri (Rangrasiya 16. Episode Pictures)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın