Sensiz Olmaz 17. Bölüm 4 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 17. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 17. Bölümde Pervati güvenliği gereği BSD karargahında kalmaktadır. Rudra RAca Takur’un hanımı Thakurain Mala çocukluk yaşta bırakıp terk eden annesinden başkası değildir. Rudra, Pervati’yi babasının yangında yaralanmasından dolayı sorumlu tutar. Pervati bu durum karşısında çok üzülür ve dua etmeye gider. Bilge kişi Pervati’ye geçmişte yaşayan Rudra ve Pervati hikayesini anlatır ve asla Rudra’yı bırakmamasını tenbih eder.

Sensiz Olmaz 17. Bölüm 4 Ekim Özeti (Rangrasiya 17. Episode Summary)

Raca Takur’un adamı her şeyi itiraf eder ve Raca Takur’un tüm bağlantılarının yazılı olduğu siyah kaplı defterin varlığından bahsedince Rudra ve adamları tekrar Singdejawat’ın konağına gider ve defteri aramaya koyulurlar. Rudra annesinin fotoğraf ve eşyalarından gözlerini alamaz. Aman defteri bulur ve soruşturma dosyasına ekler. Rudra babası için bilge kişiden adak adayıp dua etmesi konusunda rica eder. Bilge kişi ise kendisinde dua edebileceğini söyleyip Rudra’ya babası için dua etmeyi öğretir. Denveer ise abisi Hastaneden daha iyi bakılması için eve getirir. Mohini ise Dilsher’i yakmak için tuttuğu kız konağa gelir ve anlaştığı parayı ister.

 

Mohini kıza işi yapamadığı için çok kızar ve parasını eksik verip başından savmaya çalıştığı sırada sehpadaki kavanoz yere düşer ve kırılır.  Denveer çıkan sesi duyar ve Mohini’nin yanına gelir. Mohini hemen kızı başından savar. Bu sırada Aman ile Rudra’nın amiri Sing Pervati’yi Rudra’ya bir oyun kurar. PErvati’yi çok muhafazakar biri olduğunu kadın sığınma evinden geldiğini ve fakir biri olduğunu ve babası için bundan daha iyi bakıcı bulamayacağını söyler. Rudra ilk başta yüzünün kapalı olmasını yadırgasa da kısa zamanda alışır. Aman ise dilsiz olduğunu söyleyerek Pervati’nin bir açığını kapatmıştır.

 

Pervati Dilsher’e derdini anlatırken odaya Denveer girer ve Pervati’yi yüzü açık bir şekilde yakalar. Pervati amca Deveer’e yalvarır ve suçsuz olduğunu ve buraya kanıtlamaya geldiğini söyler. Denveer amca ise bu konuda kararsızdır. Çünkü Rudra eskisi gibi değil artık amcasını kabullenmiştir. Bu yüzdden Denveer amca Rudra’ya yalan söylemek istemez. Birden odaya Rudra girer. Pervati Rudra görmeden yüzünü kapatmıştır. İçeri girer ve unuttuğu telefonu alıp çıkacağı sırada endişeli görünen amcasına nedenini sorar. Denveer amca bir ara söyleyecek olsa da vazgeçer. Pervati’nin sırrına ortak olmuş olur.

 

Rudra açıktığı için mutfağa gider bu sırada Pervati ise Dilsher’in ateşi çıktığı için mutfaktan tasın içine su doldurmaya gelir. Rudra bu sırada acıktığı için bir şeyler hazırlamaya çalışsa da beceremez. Pervati hemen güzel yemekler yapar ve baba Dilsher’in yanına gider. Bu sırada içeride Mohini Dilsher’i öldürmek için odadadır. Pervati içeri girince Mohini hemen sandığın arkasına saklanır. Pervati Dilsher’in ateşini düşürmek için elindeki bezi tekrar ıslatmak için mutfağa gidince Mohini kaldığı yerden öldürmek ister ancak başındaki örtü sandığın kenarına takıldığı için acele edemez. Bu sarada mutfakta Maithili ve Rudra vardır.

 

Rudra elindeki bezi ıslatırken bileğindeki nişan günü Rudra’nın yaktığı kınayı görünce her şey ortaya çıkar. Rudra eve dilsiz gibi giren kişinin aslında PErvati olduğu ortaya çıkar. Rudra hemen babasının canından şüphe eder ve koşarak odaya gider. Oda da Mohini vardır. Babasının durumu iyi olduğunu görünce Rudra Mohini’ye odada bulunma sebebini sorar. Mohini yeni bakıcıya güvenmediğini ve kaynını merak ettiği için geldiğini söyler. Rudra okları bu sefer Pervati’ye çevirir ve evden kovar. ama  inatçı Pervati kızsa da kovsa da bu evden ayrılmayacağını söyler. Bu sırada Rudra’yı amiri Sing arar ve hakkındaki bütün suçlamaların düştüğünü ve üstün başarısından dolayı madalya verileceğini söyler.

 

Sensiz Olmaz 17. Bölüm 4 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 17. Episode Fragment)

 

Sensiz Olmaz 17. Bölüm 4 Ekim Resimleri (Rangrasiya 17. Episode Pictures)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın