Sensiz Olmaz 18. Bölüm 5 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 18. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 18. Bölüm 5 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Rudra Pervati’yi evden kovar. Pervati ise Rudra’nın hiç bir evden kovmalarına aldırış etmez.

 

Sensiz Olmaz 18. Bölüm 5 Ekim Özeti (Rangrasiya 18. Episode Summary)

Rudra Pervati’nin bileğinde bulunan bilekliğin kendisine ait olduğunu görünce nereden bulduğunu sorar. Pervati Panayır yerinde yere düştüğünde takıldığını ve bu bilekliğin kendi hayatını kurtardığını söyler. Pervati Rudra’nın kendisini affetmediği sürece bilekliği vermeyeceğini söyler. Rudra Pervati’ye kendisinin neyi olduğunu sorar. Pervati hayatını kurtaran kahramanım olarak cevap verir. Maithili ise Pervati ile arası hala bozuktur. Dilsher amcanın yanına gelen Maithili Sunehri’nin kimseye iftira atmayacak masum biri olduğunu ama seni orada gördüğünü söylemesi kafasını karıştırdığını ve bu karışıklık gidene kadar aradaki mesafeyi koruyacağını söyler.

 

Rudra akşam Pervati ile konuştuklarını düşünür ve sabah gelir ve Pervati’ye bir şart karşılığında affedeceğini söyler. Ev halkını evin meydanında toplayan Rudra şartı Sümer ile evlenmesi karşılında kendisini affedeceğini söyler. Rudra Sümer’e 300.000 rupi para teklif eder. Evlilik gerçekleşmesi halinde 1.000 Rupi daha vereceğini ve en çok hayalin olan Çandargak’tan taşınıp Caypur’a yerleşmek istediği hayalini bildiğini söyler. Bu sayede hayalini gerçekleştirme fırsatı sunar. Rudra Pervati’nin teklifi reddetse de kabul de etse bu evden gideceğini söyler. Pervati’ye süre tanır. Pervati teklif karşısında dili tutur.

 

Sümer ise dünden razı. Denveer ise bütün olanların sorumlusu Mohini olduğunu yüzüne söyler. Çünkü Sümer’i çocukluğundan belli her şeyden daha değerli para olduğu konusunda bilinç altına yerleştirmişti. Mohini ise hem oğlu Sümer’e laf geçiremez hem de Rudra’ya karşı gelememesi Denveer’in de ona destek olmaması Mohini’yi çıldırtır. Sümer ise PErvati’yi ikna çabalarına başlamıştır. Mohini oğlu Sümer’i bir kez daha evlenmemesi konusunda ikna etmeye çalışır. Mohini ikna edemeyeceğini anlayınca dövmeye hatta öldürme ile tehdit etmeye kalkar. Sümer ise bir daha dövmeye veya evlenmesine karşı çıkarsa yangını Mohini’nin çıkardığını tüm aileye duyuracağını söyler.

 

Bu sırada Sunehri odasında Pervati’nin gelinliğinin duakını bulur. Duak düğün günü yırtılmıştı. Duakı incelediğinde yırtık olmadığını hatta dikiş dahi olmadığını görür. Pervati ise Sümerle kesinlikle evlenmek istemiyor ama Rudra’nın da kendisini affetmesini de bi o kadar önemli önemli. PErvati kendi içerisinde kendine neden Rudra’nın kendisi için bu kadar önemli olduğunu düşünür. Rudra Pervati’ye ilk evliğinden kalan genliğini Pervati’ye vermek ister ve Pervati’yi odasına götürür ve gelinliği dolabından çıkarırken Pervati’nin çocukluğundan kalan bebeği görür ve o ve bebeği yıllar önce Pervati yoldan geçen bir çocuğa vermişti.

 

O çocuk Rudra olduğunu anlar. Emin olmak için Rudra odadan çıkınca Pervati bebeğe daha dikkatli bakar kesinlikle kendisinin bebeği olduğunu anlar ve koşarak Evin içerisinde Rudra’yı arar. ama Rudra evden işe gitmiştir. Sümer ise kendisine vaad edilen parayı almak için Rudra’yı arayıp eve gelmeden evlenip caypur’a gitmiş olacağını söyler. Rudra Pervati’nin evlenmeyi kabul edip etmediğini sorar. Sümer Pervati’nin halinden memnun olduğu yalanını söyleyerek Rudra’yı kandırıp Pervati’yi kaçırıp belli bir süre evli kalıp parayı koparma derdinde. Rudra gelmeden Sümer Pervati’yi kaçırma planı yapar.

 

Rudra’nın ise Madalya töreni yapılmaktadır. Pervati Rudra’nın iş yeri BSD karargahına gelmiştir ama Rudra yoktur. Maitri ise avluda çamaşır asarken Pervati’nin gelinliğinin aynısından bulur ve kocası Samrat ile paylaşır. Samrat ve Maitri olanları anlamakta zorlanır. Pervati ise Madalya töreninin yapıldığı yere elindeki bebek ile gider. Rudra teşekür konuşması yaptığı sırada içeri girer ve yüksek sesle Rudra diye bağırıp konukların dikkatini ve Rudra’nın dikkatini çeker. Elindeki bebeğin aslında 15 yıl önce kendisine ait olduğunu ve bütün konukların önünde sadece Rudra’ya ait olduğunu söyler. Yani Pervati madalya töreninde Pervati Rudra’ya evlenme teklifi eder. Rudra herkesin içerisinde Pervati’yi reddeder ve Pervati’yi tören alanından çıkarır ve Rudra ağzına geleni söyler. 

Sensiz Olmaz 18. Bölüm 5 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 18. Episode Fragment)

Sensiz Olmaz 18. Bölüm 5 Ekim Resimleri (Rangrasiya 18. Episode Pictures)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın