Sensiz Olmaz 19. Bölüm 6 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 19. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 19. Bölüm 6 ekimde  yayınlanacak olan bölümünde Rudra Pervati’yi gece vakti evden kovar. Denveer amca ise Rudra’ya yalnış yaptığını yüzüne söyler.

Sensiz Olmaz 19. Bölüm 6 Ekim Özeti (Rangrasiya 19. Episode Summary)

Rudra Denveer amcasının söylediklerini bütün gece düşünür. Gözü kapıdadır. Bir yolunu bulup Pervati’nin içeri geri gireceğini zanneder. Ama Pervati gece vakti dışarıda kalmış ama içeri girmek içinde ısrar etmemiştir. Kapının önünde sabahlar. Rudra uyanır uyanmaz kapıya uyanır uyanmaz bakar ama Pervati içeri girmemiştir. Rudra dış kapıyı açıp baktığında Pervati merdivenlerde mışıl mışıl uyuduğunu görür. Rudra bir yandan Pervati’nin çekip gitmediğine kızsa da bir tarafı iyiyi ki gitmedin der. PErvati’yi uyandırmadan kapıyı kapatır. Mohini ise Rudra’nın Sümer’e verdiği parayı geri verir. Mohini gene Rudra ve babası Dilsher’i evden kovmak için Pervati eve davet eder. Pervati yengenin görünür dışında gizli bir planı olduğunu bilir ve Mohini’ye güvenmez ama eve davetini de kabul eder. Pervati Dilsher’in odasına girip gerçeğin peşine düşer. Odada kendini masumiyetini kanıtlayan delilleri arar. Yerde gaz yağı olan bidon bulur ve hemen Maitri’nin konu ile alakalı işine yarayacak bilgi vereceğini söylediği için elindeki gaz yağı bidonu ile birleştirmek isterken elindeki bidonu elinden düşürür ve Rudra’nın kafasına değer.

 

Rudra dün akşam kovduğu kızın tekrar içeri girmiş olduğunu görünce tekrar dışarı atmak ister ama araya Mohini girer ve Pervati’yi kendisinin içeri aldığını söyler. Rudra ne hakla bunu yaptığını sorunca Mohini sahte de olsa köy halkı önünde Pervati eşin olarak kabul ettiğini ve komşuların da bu şekilde bildiği için Pervati’yi sokağa atman uygun olmadığını söyleyince Denveer amca araya girip Pervati’nin bu evde kalacağını söyleyerek tartışmayı bitirir. Maitri Pervati’yi yanına çağırır ve düğün günü giydiği şalın aynısında ama dikişsiz olduğunu söyler. Halbu ki Pervati’nin şalı düğün günü yırtılmış, Pervati’de kendisi elleri ile dikmişti. Maitri nu konuşmayı yaparken yanlarında Sunehri de vardır ve olanlara şahit olur. Sunehri sorgusuz sualsiz Pervati’yi suçladığı için Pervati’den özür diler.

 

Mohini evdeki herkesi dua etmek mabede  götürür. Bu sayede Pervati ile Rudra evde yanlız kalacak  Pervati ile Rudra kavga edecek. Rudra bütün bunlara dayanamayıp babasını da alıp evden gideceğini düşünür. Rudra eve gelip evde kimse olmadığını görünce bütün bunları Pervati’nin planladığını düşünür. Pervati’ye gurursuz ve basit kadın olduğunu söyler. Pervati’ye daha ne istiyorsun diyince affedilmek istediğini söyleyince Rudra sinirli bir şekilde affettiğini söyleyip evden tekrar kovar ama Pervati kendisini kanıtlayana kadar bu evden ayrılmayacağını söyler. Rudra ise dış kapıdan içeri girmesini yasaklayınca Pervati efsanede ki gibi aşkını kanıtlamak için Binbaşı Rudra’nın emri için dış kapıda hatta tek ayak üzerinde bekleyeceğini söyler.

 

Mabetten dönen ev halkı  Pervati’nin tek ayak üzerinde durmasını anlayamaz ama Pervati ile Rudra arasına da girmek istemez. Bu arada Sümer evi satıp Caypur’a yerleşmek için annesinden habersiz mafyaya söz verip hatta avans bile almış o avansı da bir güzel yemişti. Şimdi adamlar evin tapusunu getiremeyen Sümer’e akşama kadar verdikleri parayı getirmez ise öldüreceklerini söylerler. Sümer can havli ile Rudra’ya gidip verdiği parayı geri ister. Rudra Sümer’e erkek olmadığını yalvarmaması gerektiğini söyleyerek başından atar. Pervati tek ayak üztünde Rabbine yalvarır ve yardım ister. Bu sırada Dilsher komadan çıkar ve Rudra’dan Pervati’yi getirmesini istese de Rudra kabul etmez ve perdeleri kapdırken Pervati’nin yağmurda sucuk gibi ıslandığını görünce dayanamaz ve yanına gider ve eve alır.

 

Rudra bütün gün başında bekler. Sabah olunca Pervati başında bekleyen Rudra’yı görünce şaşırır. Rudra hiç bir şey demeden ayrılır ve işe acil çağırdıkları için işe gider. Sümer yağmurda sucuk gibi ıslanmış Pervati’nin resmini çekip gazeteye BSD kızı kullandı şeklinde haberi satmıştır. 

 

 

Sensiz Olmaz 19. Bölüm 6 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 19. Episode Fragment)

 

 

Sensiz Olmaz 19. Bölüm 6 Ekim Resimleri (Rangrasiya 19. Episode Pictures)

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sensiz Olmaz 19. Bölüm 6 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 19. Episode Summary And Fragment ) (1 Yorum)