Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 2. Bölüm Özeti Ve Fragmanı (Pervati’nin Düğünü)

Rudra Pervati’nin hayatını kurtarır. Kaytan bıyıklı Rudra ile Pervati tanışırlar. Pervati ve Varon’un düğünde neler  yaşayacak? Sensiz Olmaz(Rangrasiya) 2. bölüm 19 Eylül Özeti, Fragmanı ve çok özel resimler  yazımız ekinde olup keyifle okumanızı dileriz.

Sensiz Olmaz 2. Bölüm Resmi

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 2. Bölüm 19 Eylül Özeti

BSD askerleri olay yerine gelir. Karşılarında Subay Rudra’yı görünce gelen askerler şaşırırlar. Gelen askerler Pervat’yi karakola götürüp sorgulamak isterler ancak Rudra buna engel olur ve evlerine bırakılmasını ister. Köylerine gelen kızlar kral TAKUR tarafından sorguya çekilir. Pervati’nin arkadaşı BSD askerlerinin hayatını kurtarmalarını överek anlatması kralın pek hoşuna gitmez ve öfke ile arkadaşına kızar. Kral Takur BSD Subayının gözü kara cesaretli korkusuz olduğunu duyunca kızlarının evlerinin öne ikişer asker koyar. Çeyizçi Kesari’ye verdiği emri tam olarak yerine getiremeyip kral Takur’un yanına gelir.

Sensiz Olmaz 2. Bölüm Resmi2

Takur başarısız kaseriye askerlerin içinde fırçalarken köy halkı BSD askerlerinden nefret etsin diye sahte saldırılar düzenlediğinden  bahseder. Sebep olarak da tek hükümdar olabilme adına yaptığını itiraf eder. Yani Pervati’nin anne ve babası gibi bir çok masumu BSD askerleri değil Birpur kralı RACA TAKUR tarafından yapılmıştır. Düğün alayı BSD de sınırlarından geçişi esnasında Rudra be askeri tarafından şüphelenseler de bunu belli etmez ve uzaktan takibe alır.

Sensiz Olmaz 2. Bölüm Resmi3

Kral takur BSD askerlerinin de düğünü izlediğini görünce düğün halayı ile getirdikleri para ve silahları hem yakalatmamak hemde iadeyi ziyaret yapacağını duyurup sınırdan şüphe çekmeden işini yürütme çabasına girer. Rudra sınırdan geçerken yere düşürdükleri çadır demiri olarak nitelendirdikleri demirin aslında silah namlusu olduğunu anlayıp Takur’un malikanesine tebdili kıyafet ile girmeyi başarırlar. Düğünün orta yerinde sarhoş kesariyi gören Rudra hemen askeri ile birlikte hemen peşine düşüp yakalayıp konuştururlar.

Sensiz Olmaz 2. Bölüm Resmi4

Bu sırada Pervati’nin yakın arkadaşı damat ile gözden uzakta saray içerisinde görüşme sağlar ve yanlarından uzaklaşırken saray içerisinde silahları birleştirdiklerine şahit olur.

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 2. Bölüm 19 Eylül Fragmanı

 

https://www.youtube.com/watch?v=26B1aKLPhnI

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 2. Bölüm 19 Eylül Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu