Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 20. Bölüm 7 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 20. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 20. Bölüm 7 Ekimde yayınlanacak bölümde Sümer Pervati’nin yağmurda ıslanırken resmini basına vermiş. Basında BSD düşmanlığını artıracak bir haber yapmıştı. Rudra acil olarak BSD karargahına çağrılır basında çıkan haber ile alakalı ayaküstü ifade verir.

Sensiz Olmaz 20. Bölüm 7 Ekim Özeti (Rangrasiya 20. Episode Summary)

Bunun sonucunda halkın tepkisini almamak için basında çıkan haberin sonucu kesinleşinciye kadar BSD’den uzaklaştırılıp silahı ve rütmesi alınır. Rudra bütün olanların sorumlusu hatta resmi bile çekenin Rudra olduğunu düşünüp eve bir hışımla içeri girip evhalkının ortasında Pervati’yi suçlayıcı cümleler ile kızar. Rudra eve içkili geldiği için ne yaptığını bilemez kendi kendine ayak üstü düğün tertipler. ortaya ateş yakıp etrafında dönerek yemin eder ama öyle yeminler ki içerisi tehdit ve baskı cümleleri ile dolu olan yeminler eder. Pervati artık olanları kaldıramaz ve yere düşüp bayılır. Ateşin çevresinde yeminler edilip sindur sürüldüğü için evlilik gerçekleşir.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 20. Bölüm Resmi

Kalan ritüelleri de ev halkı tamamlar. Rudra geri gelerek artık Pervati’nin karısı olduğunu ve evliliğinin hakkını vermek için istediğini Denveer amcasına söyleyip Pervati’yi kucağına alıp yatak odasına götürür. Rudra yatak odasında da içmeye devam edince Pervati süt getirir ve içip uyumasını ister. Rudra alkollu olduğu için ne dediğinin farkında değildir. Pervati’ye getirdiği sütü kendi içmesini aksi takdirde içki içmeye devam edeceğini söyler. Pervati ise süte alerjisi olduğunu söylese de Rudra Pervati’yi süt içmesi konusunda zorlayınca tüm sütü içer. Pervati sütü içtiği gibi kusar. Rudra içkinin tesiri ile daha fazla dayanamayıp olduğu yere sızar.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 20. Bölüm Resmi 3

Pervati ise artık kocası olan Rudra’yı yerden kaldırıp yata koyar. Kendisi ise yerde yatar. Gecenin ortasında fare sesi ile uyanana Pervati tek yüksek yer yatak olduğu için mecbur yata çıkar ve Rudra ile aynı yatakta uyur. Rudra sabah uyanınca dün gece olanları hatırlayamadığını söyleyip Pervati’nin kafasının karışması sağlar. Pervati yatak odasında yerde duran camla ellerini kestirince yerde duran camları alıp çöpe atmak ister. Çöpte duran gazeteye ait zarfı görünce Rudra bir plan yapar. Bütün planı sanki Pervati yapmış gibi yine Pervatiyi suçlar ve gazetenin gönderdiği paranın sahte olduğunu söyleyip Sümer’i takip eder.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 20. Bölüm Resmi 12

Sümer paraların sahte olup olmadığını kendi odasında yüksek sesle konuşurken odaya dalar ve Sümer’i yerden yere serer. Pervati ise kendisini suçsuz yere suçlayan Rudra’ya artık suçsuz yere suçladığını ve artık öfkesini bitirmesini istese de Rudra’nın öfkesi geçmez. Mohini ise oğlunu döven Rudra’ya temelli asker üniformasını giyememesini sağlamak için oyunu Pervati’nin üzerine kuracak. BSD yetkilileri Pervaati ile Rudra’yı karargaha çağırır. Rudra’nın amiri Sing sosyal hizmetliler yetkilileri evinize ziyaret yapacak. Eğer her şey yolunda ve mutlu bir evliliğiniz varsa Rudra’ya geri itibari verileceğini söyler.

 

Sensiz Olmaz 20. Bölüm 7 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 20. Episode Fragment)

 

https://www.youtube.com/watch?v=mwBf9TskMpM

 

Sensiz Olmaz 20. Bölüm 7 Ekim Resimleri (Rangrasiya 20. Episode Pictures)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu