Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 20 Kasım Özeti 42. Bölüm Fragmanı #Mayra ve Benzerlikleri

Sensiz Olmaz 42. bölüm de neler olacak? Sensiz Olmaz 20 Kasım pazartesi neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Sensiz Olmaz 42. Bölüm DETAYLI Özeti

Sensiz Olmaz 20 Kasımda ekranlara gelecek olan 42. bölümünde Şatapti Mayra’dan para koparmak için düğün yemeklerini kendisinin ücret karşılığında yapmak ister. Matra bu teklifi kabul eder. Rudra ise Duruw meselesinde Mayra’ya boş yere kızdığı için özür dilemeye gelir Mayra rudra nın özür dilemesini müsaade bile etmez   Hatta bu pudrayi daha da çok sinirlendirir Rudra Mayra nın dışarıda üstü açık bir şekilde uyuduğunu görünce pervati’nin en çok sevdiği şalını üzerine örter. Maitri dışarıda uyuya kalan Mayra’yi uyandirip yerine gidip yatmasını ister. Üzerindeki şalı rudra’nin örttüğünü anlayınca teşekkür etmeye gider ama Rudra mayra’yi gene odadan kovar.

Sensiz Olmaz 42. Bölüm Resimleri

Duruw Mayra’nin gerçekte annesi olup olmadığını öğrenmek için Şatapti’nin Mayra için yemeklerine acı koyar. Matra acıya hiç dayanamaz ve kusmaya gider. Duruw Mayra’nin annesi olmadığını kanıtlamış olduğu için morali çok bozulur.  Şatapti’i yemeğe acı koyanların Koyal ve Duruw olduğununu anlatımda dövmek isterken Mayra yetişip çocuklara vurmasına engel olur ve yemek işinden vazgeçtiğini söyler. Rudra Pervati’nin sesinden söylediği şarkıdan korktuğunu duyunca intikam almak için Rudra’nın telefonunu alıp evin ortasında çalmaya başlar. Ev halkı Pervati’nin ruhu geldiğini zannetse de gerçek çok geçmeden anlaşılır.  

Sensiz Olmaz 42. Bölüm Resimleri7

Mayra’nin yaptığı şaka herkes tarafından tepki çeker.  Ancak Samrat evde daha önce nelerin yaşandığını bilmediğini o yüzden suçlu olmadığını artık gerçekleri öğrenmesi gerektiğini söyler. Ev halkı da Samrat’a bu konuda destek olur. Mayra yaptıklarından dolayı Rudra’dan Özür diler. Duruw Pervari ve Rudra’nin destansı hikayesindeki gibi giyinmesi için  ısrar eder. Bu arada ikili Mayra’nin odasına gidip giysi dolabını kilitleyip masal karamandaki gibi giyinecek bir kıyafet bırakırlar Mayra kıyafeti giyip gelince aynı Pervari gibi olur. Duruw ile Koyal Rudra ile Mayra’nın masal kahramanları gibi dans etmesini ister.

Sensiz Olmaz 42. Bölüm Resimleri9

Rudra kabul etmez tam geri gidecekken Mayra ilahi söylemeye ve dua etmeye başlayınca rudra ses tonu Pervati’ye benzeyince donup olduğu yerde  kala kalır. Maitri, Samrat ile konuşup Rudra’yi evlendirmeleri gerektiğini ve bu psikolojiden çıkması gerektiğini söyler. Rudra kutlamada söylediği sözlerden dolayı Mayra’dan özür diler.

Sensiz Olmaz 42. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=FMeWRJylJpc

 

Sensiz Olmaz 42. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Meraba arkadaşlar 42 ci bölümde mayra bi törende ilahi şarkısı söylüyor o şarkının adını bilen varmı?lütfen söyleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu