Sensiz Olmaz 21. Bölüm 8 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 21. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 21. Bölüm 8 Ekimde yayınlanacak bölümde Rudra ve Pervati BSD karargahından eve geri gelmeden Sosyal Hizmetliler görevlileri eve gelmiş ve Mohini ile tanışmıştır. Görevliler eğer Pervati’nin işkence gördüğünü düşünürlerse Pervati’yi evden götüreceklerini söyleyince Mohini herkesin içerisinde durumu anlatamasa görevlilere ima etmeye çalışır.

Sensiz Olmaz 21. Bölüm 8 Ekim Özeti (Rangrasiya 21. Episode Summary)

Çömez olan sosyal hizmetliler görevlisi ikna olsa da tecrübeli olna bayan imyanti her şeyin yolunda gittiği konusunda ikna olmadığı, her şeyin yolunda gittiğini görene kadar evden ayrılmayacaklarını söyleyince bayan Mohini bu duruma çok sevinir. Çünkü bir yolunu bulup görevlilere durumun yolunda gitmediğini söyleyip Pervati’nin evden ayrılmasını sağlayacak. Denveer amca ise ortalığı yumuşatıp düğünün aceleye geldiğini ve yapılması gereken düğün ritüellerinin tam olarak yerine getiremediklerini bu akşam düğünün geriye kalan ritüelleri tamamlayacaklarını, sosyal hizmetliler görevlisi olarak olanlara şahit olabileceğini söyler. Düğün Ritüeli olan gelin ve damadın gözlerini kapatıp önlerine altın dolu kase gül dolu kase bir de süt koyarlar.

 

Gelin ile damat her ikisi de kendi hayatlarının nasıl şekilleneceğini konusunda fikir verir. Rudra ve Perveti ise içerisindeki gül dolu kaseyi seçerler. Sosyal hizmetliler görevlileri yapılan gösteriye inanır ve uyumak için odaya geçerler. Mohini ise karı koca hayatı yaşamadıklarını çömez olan görevliye söyler. Çömez görevlide hemen odalarına gidip durumu gözleri ile görmek isterler. Pervati ise odadaki fare sesinden uyanır ve Mohininin odaya görevliyi getirdiğini görünce hemen Rudra’nın koynuna sokulur. Mohini ile görevli gizlice odanın kapısını açtığında romantik bir şekilde Pervati ile Rudra’nın uyuduklarını görürler. Çömez görevli Mohini’ye gözlerine gül suyu dök, olmayan bir şeyi görmüş gibi uydurma diyerek bayan imyanti’nin yanına gider ve olanları kendi gözleri ile görmek için tekrar Rudra ve Pervati’nin kaldığı olduğu odaya giderler.

 

Bu sırada Rudra uykusundan uyanır ve Pervati’nin aynı yatakta olmasına kızar. Pervati her ne kadar görevlilerin gizlice kontrole geldiğini söylese de Rudra kendisine yakınlaşmaya çalıştığını söyleyerek Pervati’nin kalbini kırar. Pervati avluya çıkıp ağlamaya başlar sessi sessiz. Sosyal hizmetlerden gelen görevliler ve bayan Mohini Romantik aşıklara bir kez daha bakmaya geldiğinde Pervati’nin avluda ağladığını görürler. Mohini tabi fırsatı kaçırmaz görevlilere ayarı vermeye başlar. Rudra ise olanları görmüş hemen Pervati’nin gönlünü almak için Pervati’nin görevlilere Rudra şarkı söyleyerek gönlümü alır dediği için Rudra da şarkı söyleyerek Pervati’nin yanına gider ve gönlünü alıp odalarına çekilirler.

 

Mohini ise yine hüsrana uğrar. Sabah olunca Mohini Rudra’nın hiç acı sevmediğini bildiği için tabağındakilere bolca acı baharat doldurur. Rudra bir lokma alıp öksürmeye başlar. Mohini ise görevlilere yemeğin acı olduğunu bahane edip böyle kalkıp gider ve Pervati’yi yemekte yalnız bırakır deyip görevlileri ikna etmeye çalışır. Mohini ise bir oyun daha yapar. Pervati’ye hindistan cevizi rendelemesini ister. Pervati Hindistan cevizini rendelerken Mohini de kaynattığı sütü başının yanına koyup kabakla iteleyip bileklerinin yanmasını sağlar. Pervati olanları anlar ve hemen üzerine uzun kollu giyer. Mohini yine hüsrana uğrar. Mohini vazgeçmiş değildir. Uydurduğu bilezik ritüelini herkesin içerisinde yapmak ister.

 

Görevlilerin yanında Pervati’ye kırmızı bilezik takmak ister. Rudra kapıdan içeri girip bileziği kendisi takması gerektiğini söyler. Rudra masadaki bilezikleri kendisi Pervati’nin kollarına takar. Pervati acı içerisinde de olsa bunu kimseye hatta Rudra’ya bile belli etmez. Kendi odalarına çekilince Pervati bileğine acı veren bilezikleri çıkarmak isterken Rudra kendisine yapılmış bir hakaret olarak kabul edip görevliler gittiğini düşündüğü için konağın ortasında kavga etmeye başlarlar. Mohini hemen kapıdan çıkmak üzere olan Görevlileri konağın ortasına kavganın olduğu yere getirir. Görevliler her şeyi apaçık görmüştür. Pervati yine kıvrak zekası ile görevlileri ikna etmeyi başarır.

Sensiz Olmaz 21. Bölüm 8 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 21. Episode Fragment)

 

Sensiz Olmaz 21. Bölüm 8 Ekim Resimleri (Rangrasiya 21. Episode Pictures)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın