Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 22. Bölüm 9 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 22. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 8 Ekim 22. bölümde Rudra Pervati’yi komutan Sing’in davetine götürmek istemez. Bu arada Pervati Rudra bilezik sesini sevmiyor diye bileklerindeki bileziği çıkarmak isterken Rudra bileğindeki yanığı görür. Nasıl yandığını Pervati’den öğrenince tek ihtimal Mohini’nin yapmış oldu için Rudra Mohini’yi ikaz eder. Rudra Pervati’nin can güvenliğinden endişe ettiği için beraber Caypur’a gideceğini söyler. Pervati Rudra’nın bu emri vaki teklifine çok şaşırır. Çünkü daha önce götürmeyeceğini söylemişti. Ama Rudra kararını değiştirtirip Caypur’a gelirler.

 

Sensiz Olmaz 22. Bölüm 9 Ekim Özeti (Rangrasiya 22. Episode Summary)

Masum köylü kızı Pervati otele yerleştiğinde her şey ona garip ve anlaşılmaz gelmiştir. Asansör ve odanı kart şeklinde anahtarı çok garibine gider. Odadaki klima, Televizyon, duş yani a dan z ye her şey Pervati’ye yabancıdır. Pervati’de bir çocuk misali her şey ile oynar ama Rudra, Pervati’nin bu haline kızar. Rudra Pervati’nin duş aldığı sırada odanın anahtarını alıp odadan dışarı çıkar ve bütün elektrikler kesilir. Pervati karanlıktan çok korkar ve odadan dışarı bornozlu hali ile dışarı fırlar. Rudra ise yaptığı hatayı anlayıp koşarak gelir. Perveti kapı önünde ağlamaklı bir halde bulur. Hemen sarılıp Pervati’nin giyinmesini bekler.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 22. Bölüm Resmi

 

Komutan Sing’in eşi ile tanışan Pervati yakın köylü olduğunu duyunca çok sevinir. Rudra buradaki insanların Pervati’ye çok yabancı olduğu için baloda sıkılacağı gelmemesi daha iyi olacağını söyleyince Pervati hiç itiraz etmez ve bayan gitanjeli için oturup el işlemesi yapar. Rudra’nın yalnız gelmesini kızıp Pervati’nin odasına gelir ve zorla aşağıya götürmek ister. Gitanjeli Pervati’ye öyle güzel bir makyaj yapar ki görenler gözlerini alamaz. Herkesin içerinde Rudra ile Pervati öyle kendinden geçmişcesine dans ederler ki dans edenler bile durup onları izler. Pervati diğer bayanların kıskanmasına neden olur ve gelip Pervati’yi köylü olduğu için aşağılamak ister ama Pervati kendini ezdirmez hatta bu bayanlara hayat dersi verir.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 22. Bölüm Resmi 5

 

Bu sırada çandangarg’ta ise Dilsheri yakmaya çalışan Devyani gelip Mohiniden şantaj yapıp para isterken Maitri olanlara şahit olur ama Devyani tam olarak hatırlayamaz ve Devyani’yi takip eder. Bu arada baloda Gitanjeli ise meyvesuyunun içine alkol koyup Pervati’nin sarhoş olmasını sağlar. Ortaya komik anlar çıkar. Davyani ise kendisinin takip edildiğini anlar ve Maitriyi yakalayıp bıçak çeker ve tehdit edip başından savar. Davyani Mohini’yi Maitri konusunda ikaz eder.

 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 22. Bölüm Resmi 2

Komutan Sing’in hanımı Gitanjeli’nin meyvesuyuna kattığı içki Pervati’yi kendine geçirmiş ve ağzına geleni rahatça söyler hale getirmiştir. Maitri ise eve geri girmek için sabahı bekler ve içeri girer ama Mohini tüm gece maitriyi kapıda bekler ve maitri içeri girince bir ton laf söyleyip Samarat’ı da çağırıp oğluna hanımın tüm gün dışarıda olduğunu ve gerekeni yapmasını söyler.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 22. Bölüm Resmi 12

Sensiz Olmaz 22. Bölüm 9 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 22. Episode Fragment)

https://www.youtube.com/watch?v=mVPFO76_i1Q

 

Sensiz Olmaz 22. Bölüm 9 Ekim Resimleri (Rangrasiya 22. Episode Pictures)

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu