Sensiz Olmaz 23. Bölüm 10 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 23. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 23. Bölüm 10 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Rudra Pervati’ye kendini kaybettiği konusunda şaka yapmış, Pervati de yaptığını düşündüğü davranışı için komutan Sing’den ve hanımı Gitanjeli’den defalarca özür dilerken dürümün Rudra’nın şakası olduğu anlaşılır.

Sensiz Olmaz 23. Bölüm 10 Ekim Özeti (Rudra Zehirlenir)

Pervati konağa dönmüş ama hala Pervati Rudra’ya konuşmaz. Rudra Pervati’nin kalbini kazanmak için türlü türlü yollar dener ama Pervati ise kendisini pembe bilezik alması karşılığında affedeceğini söyler. Maitri ise eve gelin olarak geldiğinde kutlama yapıldığını aynısını Pervati için de yapılmasını ister ama Mohini ilk başta Maitriyi fırçalar başından savar ama sonra aklını Pervati’yi tahtalı köye Rudra’yı da cezaevine göndermek için kendince kusursuz bir plan yapar. Mohini Sümer den 100g demir tozu almasını söyler. Sümer annesinin dediği demir tozunu alır getirir.

Mohini Maitri’nin teklif ettiği kutlamayı kabul eder ve kutlamada gelin hanıma yanı Pervati’ye ikram edilmek üzere kendi odasında özel bir tatlı hazırlar ve içine demir tozu katar. Komutan Sing Rudra’yı arayıp Pervati’ye iyi bakmasını ve kalbini kırmasını istemez. Baloda işine dönemsi adına kendisine ricacı olduğunu söyleyince Rudra eski sinirli,gururlu ve kibirli hali geri gelir ve Amiri karşısında küçük düştüğü için Pervati’ye çok kızar ve gelin için hazırlanan kutlamaya katılmaz ve çekip gider. Pervati ayinin yapılabilmesi için Rudra’nın üniformasını getirerek Rudra’nın burada olduğunu Rudra’nın Üniforması onun hayatı olduğunu söyleyerek ayini yapabileceklerini söyler.

Rudra ilk başta verdiği tepkinin yanlış olduğunu yolda düşür ve geri gelerek ayine katılır. Rudra Pervati’ye vermek yerine kendisi yer. Mohini kime niyet kıme kısmet dercesine Rudra’nın ikramı yemesine çok sevinir. Rudra çok geçmeden zehirlenir ve hemen hastaneye kaldırılır.Pervati hastaneye giderken boynunu tutması zehrin tüm vücuda yayılmasına engel olmuş ancak zehir beyin sinirlerine etki etmiştir. Maitiri ile Pervati Rudra’nın neler yediği konusunda fikir alış-verişi yaparken ikramların zehirli olabileceği konusunda Pervati’nin şüpheleri artar.

Bu konuda Maitri’den evde şüphelendiği bir durum olursa Rudra’nın telefonundan kendisini aramasını söyler. Maitri Mohini’nin odasında demir tozunu bulunca evdeki mıknatısı bulur ve demir tozu olduğundan emin olmak ister. Kabın içerisinde demir tozunu mıknatısa yaklaştırınca tozun hepsini çekince artık demir tozu olduğundan emindir. Mohini ise evden tekrar şırıngaya demir tozu koyup Rudra’ya enjekte etmek isterken Pervati seslere uyanır ve şırıngayı enjekte etmesine engel olur. Maitri ise evde bulduğu demir tozunu ve Rudra’nın yarım kalan tatlısını doktora teslim eder.

Sensiz Olmaz 23. Bölüm 10 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 23. Episode Fragment)

 

Sensiz Olmaz 23. Bölüm 10 Ekim Resimleri (Rangrasiya 23. Episode Pictures)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın