Sensiz Olmaz 24. Bölüm 11 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 24. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 24. Bölüm 11 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Pervati mabede gidip dua eder. Bu sırada Rudra kalbi durup nefes alamaz hale gelir. Mabet görevlisi dua için Rabbine en değerli olanı vermelisin demesi üzerine Pervati en değerli olanı Rudra ile aşkını feda eder.

Sensiz Olmaz 24. Bölüm 11 Ekim Özeti (Rangrasiya 24. Episode Summary)

Pervati hastaneye geri geldiğinde Rudra hayata dönmüştür. Rudra ile son bir konuşma yapar ve yanından ayrılır. Rudra ise zehir sağ kolunu etkilemiş ve hareket ettiremez. hastaneden ayrılacağı sırada Maitri gelir olanları tüm açıklığı ile anlatır. Pervati gitmekten vazgeçip Mohini’nin yaptıklarını delillendirmek gerektiği için evde kalmaya devam eder. Rudra hastaneden çıkar ev halkı kapıda Rudra adına bir ayin düzenler. Pervati artık her şeyi bildiği için Mohini’nin Rudra için yaptığı yemeği önce kendi tadınca Mohini herkesin içerisinde çirkeflik yapar. Pervati Rudra’nın bu evde bilerek zehirlendiğini söyler.

 

Pervati tören tepsisini alıp yemek masasına getirir. Mohini tepsiyi görünce beti benzi atar. Pervati tepsideki tatlıdan bir tane alıp yemesini ister. Mohini tabi yememek için elinden geleni yapar. Denveer amcada bu işe son vermek için Mohini’yi yemesi adına zorlar ama tabi Mohini yiyemez. Sümer lafa girip bu saçmalığı bitirmelerini ister. Mohini bu fırsattan istifade Maitri’yi hedef alan lafları ile tartışmayı başka yöne çeker. Mohini tepsideki tatlıları yeyip suçsuz olduğunu kendince düze çıkmış Pervati ile Maitri haklı oldukları halde Mohini’nin oyunu sayesinde haksız ve iftiracı konumuna düşmüşlerdir.

 

Mohini ise zehirli tatlıyı yiyince zehirlenme belirtisi başlar. Rudra ile Pervati avluda konuşurken Sümer’in gizlice arka kapıdan annesi Mohini’yi hastaneye götürmeye çalışırken Rudra durdur ve gitmesine engel olur.Eve çağrılan doktor az miktarda yediği tatlının zehri vücuda yayılmadan kurtulmuştur. Rudra gerçekleri anlatmazsa polisi aramakla tehdit eder. Mohini her şeyi itiraf eder. ve yüzsüz bir şekilde polisi kendisi arayacağını ve kendini ihbar edeceğini söyler. Sümer ise annesini kimsenin hapse atamayacaklarını söyleyerek işi Sümer’e yıkar Sümer millet içinde annesinin kendisini suçlamasını anlayamaz.

 

Mohini her şeyi oğlu Samrat’a yıkar ve polise teslim etmek isterken Dilsher çıkar gelir ve Sümer’i affettiğini söyleyerek polise vermemesini söyler. Denveer ise abisinin sözünü dinler polise vermez ama evden de kovar. Mohini ise yenilgiyi kabullenemez ve oğlu Sümer’i tavan arasına yerleştirir. Maitri ve Pervati için çok büyük bir plan yapar ve her şeyi tersine çevirmeye çalışacak. Bu sırada Pervati’yi merak edip Dilsher’i arayıp sorması Pervati’nin çok mutlu olur ama mabetteki ettiği dua aklına gelir ve morali bozulur.

Sensiz Olmaz 24. Bölüm 11 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 24. Episode Fragment)

 

Sensiz Olmaz 24. Bölüm 11 Ekim Resimleri (Rangrasiya 24. Episode Pictures)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın