Sensiz Olmaz 25. Bölüm 12 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 25. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 25. Bölüm 12 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Rudra Pervati’ye neden sevmeye çalıştığını sorar. Pervati herhangi bir nedeni olmadığını sevmek için bir nedene de ihtiyacı olmadığını söyler. Rudra duygusal bir gün geçirmektedir. Konu annesinden açılır.

Sensiz Olmaz 25. Bölüm 12 Ekim Özeti (Rangrasiya 25. Episode Summary)

Rudra annesinin yeniden hayatına girdiğini söyleyince, Pervati annesinin nerede olduğunu sormak isterken BSD karargahından Rudra’ya telefon gelir. Raca Takur’dan kaçan bir bayan olduğunu ve Rudra’yı görmek istediğini söyler. Rudra da askere kadını getirmesini söyler. Rudra bir an Raca Takur ile annesi Thakurain Mala birlikte kaçtığı için annesi olduğunu düşünür ama gerçek farklıdır. Laila Raca Takur’un adamları tarafında ağır işkence yapıldığını ve zorla kaçtığını söyler. Rudra Laila’nın daha önceki yaptıklarından bunu da bir oyun olduğunu düşünür. Rudra Laila’yı evde istemez ve karargaha götürmek ister ama Pervati Laila’ya bir şey olursa ne kendisini ne de Rudra’yı ömür boyu affetmeyeceğini söyler.

 

Pervati Laila’ya kendi yatağını verir ve Laila’nın yaptıklarını bir kenara bırakır ve iyi bir arkadaş olmaya karar verirler. Laila’nın konağa gelmesi tamamen Mohini’nin bir oyunudur. Mohini Pervati ile Rudra’nın arasını bozarak konaktan kovma peşindedir. Mohini Laila’yı ev halkına kabul ettirmek için sabahın altısında kaldırıp üzerine düzgün kıyafetler verip mabette dua etmesini ister. Laila tam da Mohini’nin istediği gibi bağıra bağıra mabedin önünde ilahi söyleyerek milleti başına toplar. Ev halkı ilahi söyleyen kişinin kim olduğunu çok merak eder.

 

Bizim saf Pervati’de hemen lafa girip Raca Takur’un adamları tarafından ağır işkence gördüğünü bir yolunu bulup kaçtığını gece geç saatlerde askerler tarafından getirdiklerini canı tehlike olduğu için kimseye sormadan eve aldıklarını söyler. Mohini de yalandan misafiri ağırlamak gerektiğini söyleyerek Laila’nın evde varlığını destekler. Laila herkes gittikten sonra Mohini’yi köşeye sıkıştırarak evde kalmasını desteklemesinin yanlış olduğunu, Rudra’nın zeki olduğunu oyunu fark edebileceğini söyler. Mohini Laila’nın kendine tam bağlı olması için kendi çağırdığı Laila’ya da oyun oynar. Herkesin beğenisini kazanmak için mabette bağıra bağıra okuduğu ilahiyi çok sevdiğini hatta en sevdiği ilahi olduğunu söylemişti.

 

Mohini ilahinin yazılı olduğu kağıdı günlük gazetenin arasına koyup Laila’nın yalanını ortaya çıkarınca Rudra evden kovmak ister ama Pervati saf ve masum ve gönlü temiz olduğu için Laila’yı korumaya kalkar. Pervati Laila’nın evden  kovulmasına engel olur. Pervati Rudra’nın evden işe giderken uğurlar. Laila Rudra’nın arkasına asla dönmeyeceğini öyle bir huyunun olmadığını söyle ama Rudra bir şekilde arkasını dönüp gülümseyince Laila buna çok kıskanır ve içerisinde kırmızı toz biberin olduğu tencereyi Maitri’ye verip itekler ve kırmızı boya Pervati’nin gözlerine dökülür. Pervati yerde kıvranırken Laila Pervati’nin ömür boyu kor olmasını neden olacak olay karşısında sanki içerisine su serpilmiş gibi keyifle Pervati’nin yerde kıvranmasını izler.

Sensiz Olmaz 25. Bölüm 12 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 25. Episode Fragment)

 

Sensiz Olmaz 25. Bölüm 12 Ekim Resimleri (Rangrasiya 25. Episode Pictures)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sensiz Olmaz 25. Bölüm 12 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 25. Episode Summary And Fragment ) (4 Yorum)

  1. Selam.onceler sensiz olmazi buradan oxuyurdum burda tez verilirdi.indi dizibilgidee bura catib ama yenede cox sagolun emeyinize ve ellerinize saliq;)

    • Gül Hanım hoşgeldiniz bahsettiğiniz yerde bir süre editör olarak çalıştık. Cihan&Seher Yıl belki hatırlarsınız 😉 Daha sonra kendi ekibimizi kurduk çevirileri de elimizden geldiğince sizlerle paylaşıyoruz 🙂 Haftada üç gün yayınlandığı için ister istemez bölümlerde hızlı özet vermedik. Ancak gelecek haftada yayınlanacak üç bölüm sitemizde mevcut. En yakın sitemizde yayınlanmayan 30 Ekimde yayınlanacak olan bölümüdür. O yüzden biraz yavaşladık. Şu anda çevirmen ekibimiz Ah Kalbim’in özetlerine yoğunlaşmak zorunda kaldı. Ama sizin bu dileğinizi de yerine getirip 30 Ekimîn özetini en kısa sürede sitemizde yayınlayacağız Gül Hanım 😉

  2. Yorumcular nerdesiniz? Dusundum ki bu eski dizibilgi saytymydyr? Haklimiyim aceba? Cok tesekkurlar ozetler ucin, cunki dayanamiyorun heyecanli izleyorum bu dizini.

    • Bahsettiğiniz yerde editör olarak çalıştık. Belki Bir Garip Aşk dizisinin özetlerinden bizleri hatırlayabilirsiniz: Cihan&Seher Yıl 🙂 Hoşgeldiniz yeni sitemize sefalar getirdiniz 🙂